מטווח אפס: לינצ' בקמב"ץ זק"א

צפו בהתרחשויות בתיעוד וידיאו בלעדי מטווח אפס, דקה אחר דקה

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בתיעוד בלעדי ל'כל הזמן' נצפים קבוצת אברכים כשהם מנסים לבצע לינץ' בניידת זקא ובנהגה, קמב"ץ זקא מחוז ירושלים בנצי אוירינג, במהלך הלווית הפעוט בשעות הצהריים בכיכר השבת.

עוד בנושא:
"הנציג החרדי הורה לחנוק אותנו בבואש": תיעוד ענק ממסע הלווית התינוק שטבע בג'קוזי

מקולות שנשמעים בתיעוד של 'כל הזמן' מנמקים התוקפים את התקיפה בתואנה כי הם עשו "יד אחת" עם המדינה ותמכו בנתיחת הגופה. ברגע האחרון ניצל אוירינג מלינץ', לאחר שההמון הסתער והתנגד נחרצות למהלך משום "כבוד המת". אוירינג נפצע קל מאגרופים וגז מדמיע שהותז לעברו.

בתגובה לפנייתנו, השיב יו"ר זקא יהוה משי זהב, כי "ארגון זק"א, הרבנים ומפקדי המחוזות וכלל המתנדבים מביאים בזאת הוקרה והערכה רבה ליו"ר ועד רבני זק"א הגאון הרב יעקב רוז'ה שליט"א ולמפקד זק"א ירושלים הרב בנצי אוירינג, על עמידתם האיתנה ללא לאות בשמירה על כבוד המתים והחיים, במשך כל השנה במסירות נפש של ממש. וידיהם רב להם ביקרא דחיי וביקרא דשכבא. ומוקיעים בזאת את אותם ארחי פרחי, פוחזים וריקים שאין בהם לא תורה ולא עבודה שניסו לפגוע בהם, במהלך עמידתם ופעילותם למען השמירה על כבוד המת לפי ההלכה. חזקו ואמצו גיבורי חייל וביחד נמשיך להילחם ועמוד על המשמר של הגנה על כבוד המת בהכוונה ובהוראה של רבני זק"א שליט"א".

השארת תגובה