גפני תקף את ש"ס – והתנצל

יו"ר 'דגל התורה' מתח ביקורת חריפה על המפלגה האחות, בהמשך להצהרות לפיהן אין מניעה שמפלגתו תתמודד על קולות גם במגרש הספרדי ■ הבוקר פורסמה הודעת התנצלות

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בכנס סגור של פעילי מפלגת יהדות התורה סוף השבוע שעבר מתח ח"כ משה גפני ביקורת חריפה על ש"ס.

"אני מגיע עכשיו מבית דגן שהוא יישוב ספרדי,מתקיים שם שיעור שאנחנו מממנים אותו, ואני נוסע לשם להרצאה, כשש"ס לא נמצאת. אבל אנשים אומרים שש"ס זה המהפיכה, הם עשו את המהפיכה", אמר והיקשה "איזה מהפיכה הם עשו? אולי יש איזה בית סוהר שהם עשו בו מהפיכה. ש"ס לא עשו שום מהפיכה".

בשבועות האחרונים התפתח ויכוח בין 'דגל התורה' למפלגת ש"ס בעקבות טענתם של ראשי ש"ס אודות החדירה לטריטוריה של פעילי 'דגל התורה' בקרב קהלים המזוהים עם תנועת ש"ס ובהם הקהל המסורתי ותושבי הפריפריה.כשאז אמר גפני כי "אין טאבו ואין חזקות".והבהיר כי יהדות התורה פונה לכל המגזרים.

בתגובה לסערה שחוללו דבריו הוציא הבוקר הודעה שבה כתב "גפני מתנצל על אמירתו, הוא מאלו שסבורים שש"ס צריכה להיות חזקה וגדולה".עוד נאמר בהודעת ההתנצלות כי "הדברים נאמרו בהומור ובישיבה סגורה אך כאמור התנצל על הדברים".

כזכור, בש"ס הביעו ביקורת גם על כניסתו של אלי ישי לבית מרן הגראי"ל שטיינמן טרם הקמת מפלגתו.צעד שנתפס כהתערבות מצד 'דגל התורה' בקרב תנועת ש"ס.

השארת תגובה