ביקור מרגש בבית 'שיח סוד' לבעלי צרכים מיוחדים

ביקור מרגש של לאומי – אזור ירושלים בבית 'שיח סוד': "נעמיק את הקשר של לאומי עם 'שיח סוד' במסגרת המחויבות לחברה ולקהילה"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נציגי לאומי – אזור ירושלים ערכו ביקור מרגש בבית 'שיח סוד', בהובלת המנכ"ל הרב שמעון לוי ונציגי הנהלת המוסד. במהלך הביקור נחשפו הנציגים למערך החינוכי האדיר הפועל במקום לטובת בעלי צרכים מיוחדים, בכל קשת הגילאים, והתרשמו מהמסירות של הצוות המקצועי, לצד ההשקעה המרובה והחשיבה על כל פרט שעשוי לשפר את איכות חייהם ותפקודם של החניכים במסגרות השונות.

בפתח הביקור התכנסו האורחים בלשכת המנכ"ל, לדיון מיוחד בדרכים להעמקת הקשר בין לאומי לשיח סוד. מצד לאומי נכחו בביקור ר' יצחק חסדיאל – מנהל מגזרים ייחודיים בבנק, אילן נבון – מנהל אזור ירושלים והדרום במערך עסקים, והגב' אפרת הרוש – מנהלת סניף שער העיר בירושלים.

לאומי מקיים פעילות ענפה לטובת הקהילה החרדית, כולל במסגרת תמיכה וסיוע ל'שיח סוד' בפרויקטים מגוונים. במהלך הדיון עלו הצעות מעשיות להמשך קידום והעמקת הקשר המיוחד, לטובת אלפי החניכים של 'שיח סוד'.

אילן נבון – מנהל אזור ירושלים והדרום במערך עסקים אמר בדיון: "נאמר במקורות כי אינה דומה שמיעה לראייה. היה לנו חשוב לראות מקרוב את הפעילות הברוכה לטובת בעלי צרכים מיוחדים במגזר החרדי, בו אנו פועלים במגוון תחומים, שכן אנו רואים בעשייה לטובת הקהילה חלק מרכזי וחשוב בפעילתנו בכל מגזר ומגזר", דברי נבון.

ר' יצחק חסדיאל, מנהל מגזרים ייחודיים בבנק הבהיר כי לאומי רואה בעשייה למען הקהילה נדבך מרכזי וחשוב בפעילותו, מתוך מחויבות ואחריות כלפי החברה הישראלית ובתוכה המגזר החרדי. הוא ציין כי לאומי יבחן את ההצעות שהוצגו בדיון, מתוך כוונה להעמיק את הקשר עם שיח סוד, כמוסד דגל המוביל את תחום הטיפול והחינוך לבעלי צרכים מיוחדים במגזר החרדי.

בהמשך ערכו נציגי לאומי סיור במסגרות החינוכיות השונות של 'שיח סוד', כולל במוסדות הלימוד לילדים ולמבוגרים, מתחמי התעסוקה הייחודיים, המערך הטיפולי המקיף המעניק מענה מקצועי למגוון צרכים ומוגבלויות ועוד.

בסיום הסיור הודו נציגי הבנק להנהלת 'שיח סוד' על האירוח הלבבי, וסיכמו לקדם את שיתוף הפעולה ביניהם, לטובת בעלי הצרכים המיוחדים.

השארת תגובה