נבחרה ליבואן המצטיין באזור אפריקה והמזרח התיכון

גאווה ישראלית: קבוצת קרסו מוטורס נבחרה על ידי יצרנית POWERSCREEN המובילה בעולם בתחום פתרונות הגריסה והניפוי של תאגיד TEREX ליבואן המצטיין לשנת 2017 באזור אפריקה והמזרח התיכון

מימין: ירון אורן, אבי קנת וג'ון גאריסון | צילום: יח"צ קרסו
מימין: ירון אורן, אבי קנת וג'ון גאריסון | צילום: יח"צ קרסו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חטיבת הצמ״ה של קבוצת קרסו מוטורס, יבואנית רנו, ניסאן, דאצ'יה ואינפיניטי ומיבואני הרכב המובילים בישראל, נבחרה השבוע ליבואן המצטיין לשנת 2017 באזור אפריקה והמזרח התיכון, מתוך כ-400 נציגים מכל העולם של היצרנית המובילה POWERSCREEN.

במסגרת אירוע הגאלה היוקרתי של יצרנית POWERSCREEN שנערך השבוע במיאמי, הוענק הפרס היוקרתי לאבי קנת, סמנכ"ל סחר ואחראי פיתוח עסקי בקבוצת קרסו מוטורס ולירון אורן, מנכ״ל פעילות חטיבת הצמ״ה של הקבוצה, על ידי John Garrison, מנכ״ל תאגיד TEREX; כאות הוקרה על תוצאות עסקיות מרשימות של החטיבה לשנת 2017.

חטיבת הצמ״ה של קבוצת קרסו מוטורס, הוקמה בשנת 2014 ומהווה מאז ועד היום שחקן מוביל בתחום פתרונות צמ״ה, כיבואנית הבלעדית של ציוד מכני הנדסי איכותי לעבודות עפר מתוצרת CASE, מכונות קידוח מתוצרת ATLAS COPCO וכן מגרסות ונפות ניידות מתוצרת POWERSCREEN -המובילה בעולם בתחום הגריסה והניפוי של תאגיד TEREX.

לדברי מנכ״ל פעילות חטיבת הצמ״ה של קבוצת קרסו מוטורס ירון אורן: "כשחקן מוביל בענף הרכב בישראל, ההתפתחות הטכנולוגית המואצת בשנים האחרונות, מייצרת עבורנו הזדמנויות לתמוך בלקוחותינו באמצעות מערך פתרונות נרחב ומתקדם ומעטפת שירותית מקצועית״.

עוד מוסיף אורן: ״הבחירה של תאגיד TEREX העולמי בקבוצת קרסו מוטורס כיבואן מצטיין, מגיעה בזכות שנת ביצועים והישגים מרשימה של החטיבה, זאת לצד השקעה מסיבית בתמיכה וייבוא של מגוון רחב של פתרונות מתקדמים בתחום מכונות הגריסה והניפוי לתחום התשתיות. באמצעות שיתופי פעולה ייחודיים שלנו עם גורמים מובילים בשוק הצמ״ה, כדוגמת POWERSCREEN, אנו נמשיך להוביל ולשדרג את הידע, השירות וסל הפתרונות שאנו מעניקים ללקוחותינו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר״.

מימין: ירון אורן, אבי קנת וג'ון גאריסון | צילום: יח"צ
השארת תגובה