תעשי סדר וניקיון לעצמך ותדאגי לעור פנייך 

ליל הסדר קרב ובא ואת כולנו מעסיקים דברים דומים: ריענון וניקיון הבית לחג, היכן נתארח בסעודה מתנות שעלינו לקנות והבישולים הצפויים • לאחר שכל הפרטים נסגרו, חדרי הבית אווררו, המתנות נקנו, המטעמים הוכנו, עלינו להגיע לסעודת החג רעננות, חייכניות וקורנות, וזה הזמן לחשוב גם על ניקיון וטיפוח הפנים

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שמחה רבה, האביב כבר כאן, פסח באוויר ואנו בעונת הניקיונות הקפדנית. בכל שנה בתקופת זמן זו, רוח החג מחזירה לתודעה של כולנו את הצורך בניקיונות ורענון הבית כמיטב המסורת של כל שנה. אך כשאנו מדברים על "ניקיון", הכוונה לא מתייחסת רק לניקוי המקרר והארון.

לכבוד החג, ענת שובל מציגה בפניכן מספר טיפים חשובים שיעזרו לכן בתהליך ניקיון הפנים, כדי שתגיעו לליל הסדר חייכניות, רעננות ונרגשות:

  • כאשר אנו בוחרים מוצר לעור הפנים, חשוב מאוד שנכיר את העור ונדע להתאים לו את המוצר המדויק ביותר. שימוש במוצר אוניברסלי אינו מספיק ממוקד, במיוחד כשאנו מתייחסים לעור הפנים שנחשב לרגיש יותר משאר האזורים בגופנו.
  • כאשר אנו בוחרים להשתמש בסבון לפנים, חשוב שנשתמש בתכשיר המנקה ביעילות ויסודיות רבה את העור. ההמלצה שלי היא שתבחרו בסבון בעל ריכוז נמוך עד 2 אחוז של חומצות, מגבירות פעילות של איזון בלוטות החלב והתת הזדקנות בעור, כמעין פילינג טוב ולא חזק מידיי לעור הפנים.
  • לכל אחד ואחת מאתנו סוג ומצב אחר של עור, לדוגמה עור שומני שיכול להיות גם מיובש. במצב זה, העור מצביע על כך שהשימוש במוצר אינו מתאים לעור הפנים. על מנת למזער ולצמצם את הזדקנות העור ולרעננו, חשוב שננקה באופן יום יומי את הפנים בעזרת מוצרים בעלי חומצה לקטית (חומצת חלב) שמופקת מחלב ומשמשת לריכוך והבהרת העור.
  • על מנת למזער ולצמצם את הזדקנות העור ולרעננו, חשוב שננקה באופן יום יומי את הפנים בעזרת מוצרים בעלי חומצה לקטית (חומצת חלב) שמופקת מחלב ומשמשת לריכוך והבהרת העור. החומצות הלקטית והגליקולית מכילות 2% אחוזי חומצה, מתוכן 1% חומצה סליצילית אורגנית, שתפקידה להגביר את החדירה של החומצות הלקטית והגליקולית לעור הפנים.
השארת תגובה