כחלון מאשים: "התקשורת הולכת עם האופוזיציה"

"אני לא מרגיש רדוף, אבל רודפים אותנו" – על לפיד, "לא עשה כלום ומעז לבקר את העשייה שלנו" – "באופוזיציה כל הזמן אומרים 'למה ככה ולמה ככה ולמה ככה' – אתם הרי לא עשיתם כלום"

כחלון בחתימת 'הסכם גג' בבית שמש
כחלון בחתימת 'הסכם גג' בבית שמש
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שר האוצר משה כחלון שנאם בטקס הרמת כוסית לקראת חג הפסח, תקף את יחסה של התקשורת למפלגות הקואליציה ומתח ביקורת על יאיר לפיד.

"שימו לב לצביעות – איפה הולכת התקשורת? אני לא מרגיש רדוף, אבל רודפים אותנו. ועדיין אני לא מרגיש רדוף".

"התקשורת הולכת עם האופוזיציה, עם המבקרים. נתנו שבעה מיליארד שקלים לקשישים, ובמקביל היה פה איזה עדכון, הצמדה טכנית, לפני שנה, שזה לא היה קשור לתוספות. אבל זה לא מנע מעיתון גדול לעשות מזה כותרת ראשית. שילמנו על זה ותוקפים אותנו על זה, אבל זה שקר וכזב".

לאחר שהרחיב על העשייה של מפלגתו בקדנציה הנוכחית פנה לתקוף את מבקריו כאשר החיצים הפעם הופנו לעבר קודמו בתפקיד ח"כ יאיר לפיד, "הרבה יותר קל להיות פעיל במפלגת אופוזיציה. זה נקרא מפלגת המבקר, כל הזמן אומרים 'למה ככה ולמה ככה ולמה ככה'. אם רוצים להתעסק עם הבנקאים, את זה יעשה כחלון. ואז שואלים, 'אבל למה הגבלת את השכר ל-2.5 מיליון ולא ל-2.4?'. אבל כשאתה היית שר אוצר – קיבלו 7 מיליון. ו'למה נתת לקשישים ככה ולא ככה?'. אבל כשאתה היית שר אוצר – לא נתת להם אגורה".

"חברים, בקדנציה הקודמת קנו שש דירות לדיור הציבורי. אנחנו קנינו 6000. אתם יודעים מי מבקר אותנו? אותה מפלגה שרכשה שש דירות בקדנציה", קרא כחלון כשהוא מכוון בדבריו למפלגת 'יש עתיד' של יאיר לפיד.

השארת תגובה