ביתר: אופוזיציה חרדית תוססת

נציגים מההנהגה הרוחנית של שלוש המפלגות החרדיות השתתפו במעמד שהוגדר על ידי אנשי רובינשטיין כ"טקס ההכתרה שלו לקדנציה שלישית"

האדמו"ר מצאנז
האדמו"ר מצאנז
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום שני השבוע התכנסו יחד מאות מתושבי העיר ביתר לאירוע ענק בהשתתפות גדולי ומאורי הדור. גורמים פוליטיים בעיר אומרים כי מבחינת ראש העיר מאיר רובינשטיין מדובר בעצם ב"טקס ההכתרה לקדנציה השלישית".

למרות שהבחירות לא הוזכרו באירוע במפורש, "אך אפשר לציין כי זו הכתרת רובינשטיין לקדנציה השלישית, זו המטרה וזה היעד במעמד הזה".

על במה אחת ישבו יחד זה לצד זה גדולי האדמו"רים בראשות האדמו"רים מצאנז, סלונים, לעלוב, זוועיל, פינסק קרלין, והרה"ג לייבל מינצברג יחד עם גדולי התורה של ש"ס הגר"י יוסף ומרן נשיא המועצת הגר"ש כהן ובנו של מרן הגראי"ל שטיינמן – הגאון רבי שרגא שטיינמן.
בנוסף הוקרא במעמד מכתב ברכה ממרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי, על ידי סגן ראש העיר מטעם 'דגל התורה' יצחק רביץ.

למרות שלא נאמרו דברי פוליטיקה בכנס, המשמעות הייתה ברורה כאשר ראש העיר חיפש לשדר באירוע הזה ששלושת המפלגות החרדיות הרלוונטיות בעיר מתייצבות לצדו לקדנציה נוספת ואף אחת מהן לא מתכוונת להריץ מועמד מטעמה לראשות העיר.

עם זאת, מן הראוי לציין כי בניגוד לערים חרדיות אחרות, בביתר ישנה אופוזיציה חרדית תוססת בהובלתו של חבר המועצה מנחם זיידה, שמנגח בכל הזדמנות את ראש העיר וצפוי להיכנס למועצה גם בבחירות הקרובות.

תגובה אחת
  1. איזה אופזיציה ואיזה תוססת כולה זיידה שעושה רעש של ממורמר

השארת תגובה