אלו שלא יוצאים לפעול לתנועת ש"ס, נושאים בהרס התורה

בכנס אמש בנתניה השתתפו רבני הקהילות בעיר, לצד חברי מועצת החכמים הגר"ש בעדני והגר"מ מאיה ■ הגר"ש בעדני: "על כל בני התורה לסגור את הספרים ולצאת לפעול להצלחת המערכה" ■ הגר"מ מאיה: "מועצת חכמי התורה ממשיכי דרכו של מרן זצוק"ל בהנהגת בני התורה והעם"

הרב בעדני בנתניה
הרב בעדני בנתניה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אברכים נקראו להשתתף אמש בעיר נתניה בכינוס פנימי שערכה תנועת ש"ס בעיר בהשתתפות חבר חועצת החכמים הגאון רבי שמעון בעדני וחבר מועצת החכמים הגר"מ מאיה.

ראשון הדוברים ראש הכולל 'תפארת למשה' הרב אבנר אביכזר, שעמד על החובה לחזק את השמיעה לגדולי התורה. "בעקבתא דמשיחא "יראי ה' ימאסו" ירדנו כל כך באמונת חכמים, עד שכל אחד יש לו את הרב שלו ותו לא ח"ו. קשה לנו לקבל את מרותם של כלל גדולי ישראל ובזה אנו צריכים להתחזק בשמיעה להנהגת מועצת חכמי התורה. מורנו הרב שמעון בעדני, שנים שמכתת את רגליו במסירות נפש להעמיד את הדת על תילה ממנו נלמד וכן נעשה".

לאחר מכן נשא דברים הרב משה מאיה חבר מועצת חכמי התורה, שאמר: "גדול הניסיון של בני התורה ללכת אחר ההשקפה האמיתית, שבזה מתבטאת אמרת חז"ל "כל הגדול מחברו יצרו גדול מימנו", יצר בהשקפה נכונה, שהיצר מנסה להשית את האדם ללכת בדרכים שלא שערום אבותינו ולכן עלינו להמשיך את המסורת שממנה ינקנו ואנו יונקים – מועצת חכמי התורה ממשיכי דרכו של מרן זצוק"ל בהנהגת בני התורה והעם".

את הכינוס חתם שר התורה הרב שמעון בעדני חבר מועצת חכמי התורה שזעק על העוול שנעשה בממשלה הנוכחית, וקרא לכל בני התורה לסגור את הספרים ולצאת לפעול להצלחת המערכה. "זו הצלת נפש ממש", קרא הגר"ש. "עת לעשות לה' הפרו תורתך". במהלך דבריו אמר ש"אלו שלא יוצאים לעזרת ה' בגיבורים נושאים על עצמם להרוס את התורה ומבצריה".

בכינוס השתתפו ראשי הכוללים ורבני הקהילות: הרב יוסף חיים גבאי, הרב משה בן משה, הרב אברהם אהרון, הרב יהודה נשיא, הרב יהודה גבאי, הרב ניסים מסלטון, הרב משה לזמי. כמו כן השתתפו אישי ציבור מהקהילה המקומית. ח"כ יואב בן צור, ר' חגי חדד, ר' יהונתן כהן, ר' משה לוי, ר' יניב טסה, ר' קובי לוי, ר' ניסים נעים.

4 תגובות
  1. ישי ומפלגתו הבזויה והצבועה רק הורסים את עולם התורה והצד הימני!!

  2. אלי ישי לא אכפת לו מהימנים ומהיהדות הספרדית-כללית! הוא רק רוצה קולות ומוכר הכל בשביל זה!

  3. יחד רק הורסת את האיחוד למען גחמותיו של ישי!

  4. לצערי אני מתנצל שצריך לכתוב כאלה דברים אבל אנחנו עוד מעט קוראים פרשת זכור ששם רואים שעמלק קירר את האמבטיה!!!!! איך התחיל אי האמונה בגדולי הדור ע"י "אלי ישי" כי הוא קירר וציפצף על מה שהשאיר לנו מר"ן שזה מועצת חכמי התורה"!!!! וידוע לכולם שעמלק שקירר את האבטיה נזכר לדיראון עולם בדפי ההיסטוריה של העם היהודי וד"ל

השארת תגובה