התספורת שעלתה 85.000 ש"ח

נערה מאשדוד באה לעשות החלקה וגוונים – ויצאה עם צלקת וקרחת לכל החיים- תפוצה, על פי פשרה, ב-85 אלף שקלים

עוה''ד חיים פרנק - תמונה למייל- צלם בני מנשרוב(8)
עוה''ד חיים פרנק - תמונה למייל- צלם בני מנשרוב(8)
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

תביעה שנדונה עד לא מזמן בבית משפט השלום בראשון לציון חשפה סיפור כואב. נערה כבת 16 מאשדוד הגיעה למספרה בראשון לציון כדי לבצע החלקה, גוונים ותספורת לקראת יום הולדתה ה-17 – ונותרה עם צלקת והקרחה לכל החיים.

לדברי עוה"ד חיים פרנק, המייצג את הנערה, הדבר ארע לאחר שהספר מרח חומר כימי על ראשה, שאמור היה לחמצן את שיערה. הנערה העירה לספר כי היא חשה כאבים עזים בקרקפת, אך לטענתה, הספר הרגיע אותה, ואמר לה כי מדובר בתחושה טבעית. אך הכאב לא חלף, והנערה הפנתה בשנית את תשומת לבו של הספר לכווייה המתפשטת על קרקפתה – אך הוא, שוב, חזר לטענתה על דבריו – וטען כי לא מדובר בתופעה חריגה או מסוכנת.

לדברי עוה"ד פרנק, לאחר מספר ימים בהם הכאבים לא חלפו הגיעה הנערה למומחה לרפואת עור, עם תלונות על צריבה בקרקפת. הרופא המליץ לה על טיפול תרופתי – שלא שיפר את מצבה. בבדיקות רפואיות נוספות אותן עברה היא אובחנה כסובלת מכוויות כימיות קשות ומרובות בדרגה 2, עם סכנת הצטלקות.

על פי התביעה, הכווייה הסתבכה – והנערה נאלצה לעבור ניתוח פלסטי, תחת הרדמה – במהלכו הושתלה בקרקפתה פיסת עור מירכה. הניתוח לווה באישפוז.

בעקבות המקרה הגיש עוה"ד פרנק תביעה נזיקית, בשם הנערה לבית משפט השלום בראשון לציון. התביעה הוגשה נגד המספרה בה ארע המקרה, נגד הספר ונגד חברת ביטוח הפניקס המבטחת אותם. בימים אלה הגיעו הצדדים לפשרה, לפיה תפוצה הנערה ב-85 אלף שקלים.
עוה"ד חיים פרנק מאשדוד http://haimfrank.co.il עוסק בדיני נזיקין, בתביעות אזרחיות ובנדל"ן.

תגובה אחת
  1. אני מצטער, בלי לראות במה מדובר זה שקול לידיעה "איש ממקום כלשהו בארץ ראה מלאכים בבלקון, נתן להם בונבוניירה מהוטרינה והם נפרדו ממנו לשלום ופרסו כנפיים לוולהאלה" .. אותה רמת אמינות

השארת תגובה