משכונת ג'סי כהן לתפקיד ראש העיר

חולון: ד"ר קרן גונן, עובדת סוציאלית מוערכת, הודיעה על ריצתה לראשות העיר • בנאום נרגש תיארה את הדרך משכונת המצוקה לפסגת ההצלחה

סיור דרעי בחולון, צילום יעקב כהן (14)
סיור דרעי בחולון, צילום יעקב כהן (14)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מצטרפת מפתיעה למרוץ על ראשות העיר חולון: ד"ר קרן גונן, עובדת סוציאלית קלינית, שעבדה בעבר בעיריית חולון. לפני כחודשיים, התפטרה גונן מניהול מרכז מטר"ה – מרכז טיפולי רב תחומי הידרותרפי והיחידה להתפתחות הילד בחולון, לקראת התמודדותה לראשות העיר.

בדברים נרגשים, תיארה גונן את המקום ממנו הגיעה ובו גדלה, את הדרך הארוכה שעשתה ואת שאיפותיה העתידיות: "נולדתי בשכונת ג'יסי כהן – שכונה קשה, המצב המשפחתי שלנו היה מורכב וכבר בגיל 12 יצאתי לעבודה כדי לעזור בכלכלת הבית. היום אני גאה לספר על השירות הצבאי שלי כקצינה בצה"ל, על חמישה תארים אקדמיים ודוקטורט, על ניהול של מרכז גדול לטיפול רב תחומי בהתפתחות הילד, על עבודתי כעובדת סוציאלית שלימדה אותי על האנשים השקופים, על אלו שזקוקים להנהגה חזקה שתרים אותם כמו שאני הרמתי את עצמי בתור ילדה".

היא הוסיפה: "מדינת ישראל זקוקה לשינוי והוא יגיע מהשטח, מהרשויות המקומיות, הערים והמועצות שבראשן יהיו יותר ויותר נשים חזקות ואיכותיות שיובילו אותן קדימה. כמו ישראל, גם חולון זקוקה לשינוי, לרוח חדשה ורעננה – ואני מגיעה כדי להביא אותה. אחרי שני עשורים בהם אני משרתת את תושבי העיר ברווחה, חינוך ובריאות, החלטתי שהגיע הזמן לתפוס את המושכות ולהוביל אותנו קדימה".

השארת תגובה