צביעות השמאל: "סגל פוטר מגל"צ ואתם שותקים"

העיתונאי והמגיש אראל סג"ל הודיע על התפטרותו מהתחנה הצבאית בעקבות שורה של הגבלות שהוטלו עליו לאור ביקורת שהטיח הרמטכ"ל, אלא שבאורח פלא קולותיהם של אבירי חופש הביטוי נדמו

אראל סגל
אראל סגל
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בימים האחרונים הודיע איש התקשורת, העיתונאי והמגיש אראל סגל על התפטרותו מהגשת התוכנית היומית בתחנה הצבאית גלי צה"ל וזאת בעקבות שורה של מגבלות שהוטלו עליו לאחר שהעז למתוח ביקורת על הרמטכ"ל. לטענתו הלחצים שהופעלו עליו מקורם מסביבתו הקרובה של אייזנקוט.

עורך הדין איתמר בן גביר המוכר כמי שנוטל חלק בתוכנית "הפטריוטים" אותו מגיש סגל בערוץ 20, מאשים את השמאל בצביעות מופלגת מאחר וחבריה הידועים כמי שממהרים לתקוף ולהגן על כל נושא ממנו נודף ולו בדל של פגיעה בערך המקודש של 'חופש הביטוי' נאלמו דום בשתיקתם לנוכח ההתערבות הבוטה בתוכנית אקטואליה חדשותית.

לדבריו, "מה שמקומם יותר מכל היא שתיקת אנשי התקשרות בישראל: אותם עיתונאים שכל כך חרדים לחופש הביטוי ויצאו להפגנות נגד אפשרות להעיר להם, שותקים היום ויורדים מתחת לרדאר".

"כאשר רמטכ"ל מוריד תכנית מטעמים פוליטיים ומבקש להשתיק ביקורת נגדו ונשאלת השאלה האם הסיבה לשתיקת העיתונאים היא שההשקפות של סגל אינן ההשקפות המקובלות על התקשורת הישראלית?".

"נחצה קו אדום במדינת ישראל, הרמטכ"ל ביקש להשתיק את אראל סגל שמתח לא אחת ביקורת על הרמטכ"ל ועל דברי סגן הרמטכ"ל שזיהה 'תהליכים משנות השלושים', ובגלל ביקורת זו סגל הודח מגלי צה"ל".

לדברי בן-גביר, "זהו יום עצוב לעם ישראל כולו אבל מה שמנחם זה שסגל ממשיך לשדר ויש עוד ועוד אופציות, היום מי שרוצה לקבל תקשורת הוגנת יכול לקבל שלל אפשרויות של כלי תקשורת עם אג'נדה יהודית ציונית, יש עוד ועוד מקומות שמאפשרים חופש ביטוי, סתימת הפיות שהנהיגו רזי ושותפיו לחונטה התקשורתית במדינת ישראל לא הצליחה, והיום ניתן לצרוך תקשורת הוגנת וראויה שמאפשרת גם לימין לומר את דברו".

3 תגובות
  1. הגיעה שעת התפגרותה של התחנה הרקובה משמאל על הברקאי והשילונים והיעל דנים.. היא מזמן לא תחנה צבאית את שמאלנית אנרכיסטית שתפקידה זה להיות השופר של אייזנקוט. שר הבטחון הורה מייד על סגירת התועבה.

  2. אייזנקוט לא פקיד אלא מונרך שאיש לא המליך.

  3. זה מה שאומר שיש אחד שיותר חכם אז מפטרים בשביל לא להרגיש טיפשים

השארת תגובה