חדש: טעמן משיקה סדרת שמנים מעושרים 

השמן: כמעט בכל מתכון תמצאו אותו, בתבשיל, בטיגון, באפייה ובצליה ♦ קבלו את סדרת השמנים המועשרים באומגה 9, בויטמין E ובנוגדי חמצון

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

את מוצרי טעמן כולנו מכירים. עליהם הרי גדלנו. ועכשיו משיקה טעמן סדרת שמנים איכותיים וטעימים במיוחד שמיוצרים באיכות גבוהה ומועשרים בתוספות מיוחדות.

סדרת השמנים כוללת:

  • שמן קנולה מזוכך המכיל אומגה 9 ומועשר בנוגדי חמצון / ויטמין E
  • שמן חמניות מזוכך המכיל אומגה 9 ומועשר בנוגדי חמצון / ויטמין E
  • ושמן מיוחד המורכב מקנולה וחמניות, עשיר באומגה 9 ומועשר בנוגדי חמצון / ויטמין E

בסדרת השמנים תמצאו מגוון שמנים המעושרים בתוספות שיתרמו לבריאות המשפחה שלך:

אומגה 9
אומגה 9 כוללת בתוכה חומצות שומן חד בלתי רוויות החיוניות לגוף האדם, מפחיתה את רמת הכולסטרול בדם ומעלה את רמת "הכולסטרול הטוב". היא חיונית להורדת לחץ דם גבוה, ולתפקוד תקין של הלב, כלי הדם ומערכת העיכול. כמו כן היא מסייעת בהפחתת הסיכון לטרשת עורקים, מסייעת באיזון רמות הסוכר בדם ואף נמצאה כמחזקת את מערכת החיסון.

נוגדי חמצון
נוגדי חמצון, הינם חומרים המקטינים את קצב תגובות החמצון של חומרים אחרים בסביבת האדם. בנוגדי החמצון חומרים הנלחמים ברדיקלים חופשיים שפוגעים בגוף. בכך הוא מאט תהליכי הזדקנות טבעיים של הגוף, מחזק את העצמות ואת מערכת החיסון, ומקטין את הסיכוי לחלות בסרטן ועוד.

ויטמין E
ויטמין E הינו מסיס בשומן והינו נוגד חמצון. רק 30% מהוויטמין שאנו צורכים נשמר בגופינו, כך שאנו זקוקים לדאוג לצריכתו באופן תדיר. ויטמין E מאט את תהליך ההזדקנות. מספק לגוף חמצן ומגן על הריאות מפני זיהומים שונים. כמו כן ויטמין E מסייע בהתפתחות ובשמירה על תאי עצב ושריר, משפר את פעילות מערכת החיסון ובנוסף מרפא את העור ומסייע במניעת צלקות.

שימוש מתמיד בשמנים המעושרים של טעמן יחד עם תזונה בריאה ומאוזנת תמלא את המאגרים החיוניים של אומגה 9, נוגדי החמצון וויטמין E שכה חיוניים לבריאותנו.

השארת תגובה