הגר"ר אלבז: "יש שמנסים לטשטש אבל אל תתבלבלו"

חבר מועצת חכמי התורה הגאון הרב ראובן אלבז התייחס אמש בכנס בחירות בקריית גת למצבה של תנועת ש"ס ■ "יש שמנסים קצת לטשטש עקבות. תסתכלו על העקבות של מורנו ורבנו, תסתכלו מה הוא עשה. מה הוא פיאר מה הוא שיבח" ■ אל תתבלבלו מכל מיני אנשים שמנסים להרוס את מפעלו של מרן"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חבר מועצת  חכמי התורה הגאון רבי ראובן אלבז השתתף אמש בכנס בחירות שקיימה תנועת ש"ס בקריית גת, שם התייחס למצבה של התנועה. "יש כאלה טוענים קבלנו הוראות מרן", פתח הגר"ר בדבריו. "לא קבלנו. רבותי אל תשתבשו. יש לנו רועה נאמן. נכון הוא בעולם העליון אבל צדיקים במיתתם קרויים חיים. הוא חי בתוכנו והוא רואה. תשאל אותו: מורנו ורבנו מה אתה אומר, אנחנו נלך ככה עם זה, או עם זה? ודאי הוא אומר 'אני יסדתי את זה, מה אתם שואלים שטויות. אני יסדתי'. כל המשנה ידו על התחתונה".

"מלפני שנים הגעתי לביתו של מרן זצ"ל", סיפר הגר"ר. "וראיתי ערימת ספרים על שולחנו. אמרתי לרבנית, אולי אני יעזור לסדר את זה. אמרה לי הרבנית אל תיגע, זה ספרים שהרב קיבל עכשיו ועוד לא עבר עליהם. ספר חדש הוא שם לידו עד שעובר עליו וזוכר אותו בראשו ואז מחזיר לספרייה. הספרים בספרייה כבר בראש שלו. רבותי כל התורה הייתה מונחת בראשו ולמרות התמדתו היה מכתת רגליו למען עם ישראל".

בהמשך דבריו התייחס לפילוג בציבור הספרדי ואמר: "יש שמנסים קצת לטשטש עקבות. 'אם לא תדעי לך היפה בנשים צאי לך בעקבי הצאן וראי את גדיותיך'. תסתכלו על העקבות של מורנו ורבנו, תסתכלו איפה הלך. תסתכלו מה הוא עשה. מה הוא פיאר מה הוא שיבח. אתם תהיו הנציגים להמשיך את הדרך הקדושה הקמת תלמודי תורה. הקמת כל הכוללים. הקמת רשת של שיעורי תורה בכל המדינה כולה. וזה יהיה בזכותכם בזכות שאתם נתתם את קולכם עזרתם אל תתבלבלו מכל מיני אנשים שמנסים להרוס את מפעלו של מרן".

השארת תגובה