אייכלר: "נוכל למנוע את הגזירות עם 8 מנדטים"

חבר הכנסת ישראל אייכלר השתתף אמש בכנס פעילים שהתקיים בשכונת גבעת זאב בירושלים ■ במהלך הכנס התייחס אייכלר לעובדה כי מידי מערכת בחירות הולכים עשרות אלפי קולות לטמיון: "אם לא היינו שורפים כמאה אלף קולות פסולים בבחירות הקודמות, לפיד לא היה בקואליציה וגזירת הגיוס לא הייתה עוברת"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ ישראל אייכלר התייחס אמש בכנס פעילים שהתקיים בשכונת גבעת זאב בירושלים לשריפת הקולות המתרחשת מידי מערכת בחירות בציבור החרדי. "אם לא היינו שורפים כמאה אלף קולות פסולים בבחירות הקודמות", אמר אייכלר. "לפיד לא היה בקואליציה וגזירת הגיוס לא היתה עוברת".

בהמשך דבריו אמר כי אילו יהיו ליהדות התורה שמונה מנדטים הרי שיוכלו למנוע את הגזירות: "נוכל למנוע את הקיצוצים והגזירות הכלכליות והביורוקרטיה היורדת לחייו של כל יהודי חרדי בכל מפגש עם פקידי שלטון, רק אם נתגייס עכשיו למערכה ונצליח לקבל שמונה מנדטים לפחות".

"אחרת", הוסיף אייכלר. "נוכל לבא בטענות ותירוצים ולהאשים את עצמנו בלבד. כולנו נהיה צודקים אבל התקציב יחולק בידי המשטר החילוני. הוא אינו יכול לחלק את התקציב יותר טוב מכל אחד מאתנו. אם אין אנו דואגים לפת לחם לילדינו, לכיתות לימוד לתלמידנו, לדירות לזוגות הצעירים ולתעסוקת הבוגרים, איש לא יעשה זאת בשבילנו".

השארת תגובה