עשרות סוגים שונים של חיתולים למבוגרים – איך לבחור?

Woman shopping for biodegradable diapers
Woman shopping for biodegradable diapers
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר גיל 60 מבוגרים רבים יחוו בעיות של בריחת שתן. לצערנו זה דיי נפוץ לראות אנשים חווים בריחת שתן כשהם בגיל המעבר וצריכים להשתמש במוצרים המסייעים לתפוס את השתן הנוסף שנוזל משלפוחית השתן שלהם בזמן שהם צוחקים, משתעלים או מתעטשים. סוג זה של בריחת שתן ידוע כבריחת שתן כתוצאה מלחץ, וזהו הסוג הנפוץ ביותר של בריחת שתן הנחווה על ידי גברים ונשים ואחד. זה נפוץ יותר בקרב נשים שעברו לידה, כיוון שהלידה לעיתים קרובות גורמת למתיחה של שרירי האגן והן לא מצליחות להחזיק את השלפוחית כמו שהצליחו בעבר. היחלשות השרירים יכולה להוביל לא רק לבעיות בבריחת שתן אלא גם לבעיות של בריחת צואה.

ברגע שמאובחנים על ידי הרופא ניתן להתחיל לבחון את הפתרונות השונים הקיימים היום למניעה של בריחת שתן על מנת למצוא הקלה מהתופעה. מבוגרים רבים מוצאים כי חיתולים למבוגרים הן האפשרות הטובה ביותר. החיתולים החדשים למבוגרים נעשים במיוחד עבור שני המינים, מה שהופך את הניהול של בריחת השתן לקל ומאפשר להתנהל כרגיל בחברה, כמו כן החיתולים למבוגרים נמכרים במקומות רבים כגון: חיפה, קריות, צפון, מרכז ושאר הערים בישראל. נעבור על כמה הבדלים שיאפשרו לכם למצוא את החיתול האחד שמושלם עבור המצב שלכם.

חלק מהקטגוריות שתראו יכללו את האפשרויות הבאות:

  • פדים או תחבושות
  • תחתונים למבוגרים
  • תחתונים מגנים
  • חיתולים למבוגרים

ישנם מוצרים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר ואילו אחרים חד פעמיים. אז איזה מהם מתאים לך? זה תלוי במצב שלך.

בכל הנוגע למוצרי ספיגה למבוגרים, הסוג הכי מבוקש הוא תחתונים למבוגרים. זה סוג של חיתולים שמעוצב כמו תחתונים ומאפשר לשמור על תחושת הכבוד כיוון שאחרים לא יוכלו לדעת שלמעשה לובשים חיתול. ניתן לרכוש תחתונים חד פעמיים או כאלה לשימוש חוזר. התחתונים לשימוש חד פעמי פחות יקרים ועשויים מחומרים איכותיים, מה שעוזר להם להיראות כמו הלבנים הרגילים. תחתונים אלה קלי משקל והם האפשרות הטובה ביותר אם רוצים למצוא תחתונים שהכי קרובים למה שרגילים ללבוש.

הלבשה תחתונה מגנה (protective underwear) היא נפוצה ומשמשת בעיקר עבור אנשים שנוטים לחוות דליפת שתן לאורך כל היום. הריפוד הוא עבה יותר מאשר בתחתונים וניתן לרכוש אותם בצורה של חיתולי פול-אפס.

עבור בעיות קלות, פדים ורפידות לינאריות הן אפשרות נהדרת. מוצרים אלה מאפשרים ללבוש את התחתונים הרגילים שלך, רק צריך לצרף את המוצר אליהם. יש להם תחתית דביקה שמבטיחה את הישארותם במקום למשך היום.

חיתולים ללילה משמשים עבור אנשים הסובלים מבריחת שתן בלילה. הם מאפשרים להישאר יבש גם בלילה ולשמור על המצעים נקיים, מומלץ בנוסף להימנע ממזונות שונים ולנהל תפריט מאוזן ונכון.

לא משנה באיזה סוג תבחרו, חשוב לוודא שהוא המתאים עבור המצב שלך. צריך להסתכל על גדלים וסגנונות שונים, ולמצוא מוצר שיהיה מתאים לצרכים ויאפשר ליהנות מהחיים מבלי לדאוג מהמבוכה של בריחת שתן.

השארת תגובה