וּמַתָּנוֹת לָאֶבְיוֹנִים • המשקפיים שיעשו פורים לעניים

"רואים לתת"
"רואים לתת"
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ארגון לתת ורשת אופטיקה הלפרין בשיתוף פעולה מיוחד לכבוד חג פורים.

החל מיום ראשון ה-11 לפברואר ועד ל-4 במרץ ניתן יהיה לרכוש בכל אחד מ-140 הסניפים של אופטיקה הלפרין ברחבי הארץ זוג משקפיים צבעוניים במגוון צורות עבור פורים בסכום של 10 ₪ שיועבר לתרומה למען משפחות נזקקות. אופטיקה הלפרין תתרום 10 ₪ נוספים על כל זוג משקפיים שיימכר, שיועברו גם הם דרך ארגון לתת עבור רכישת ארוחות למשפחות נזקקות.

שיתוף הפעולה בין לתת לאופטיקה הלפרין קורה זו הפעם הראשונה ביוזמה שנועדה לחבר בין הצבעוניות והשמחה בפורים למצוות מתן מתנות לאביונים. כל אחד יוכל באמצעות רכישת זוג משקפיים המעוצב ברוח החג לדעת שעשה גם מעשה טוב וסייע למשפחות נזקקות לאכול בחג.

צחי לנגר, סמנכ"ל שיווק ארגון לתת: "שיתוף פעולה מסוג זה מוכיח כי רוח הנתינה והסולידריות החברתית עדיין נושבת בקרבנו. אופטיקה הלפרין כרשת המובילה בתחומה, בחרה להירתם בצורה מלאה לטובת משפחות נזקקות. הרשת מזמינה את כל לקוחותיה לרכוש משקף לפורים בסניפיה והיא מצידה תתרום את אותו הסכום. שיהיה לכולנו חג פורים שמח."

יעקב הלפרין מנכ"ל אופטיקה הלפרין: "כרשת המובילה בענף האופטיקה וכרשת הדוגלת בתרומה ועזרה לזולת, בחרתי לצאת לקראת חג הפורים הידוע גם כחג של מתנות לאביונים, יחד עם ארגון לתת, למסע התרמה לאוכלוסיית הנזקקים במדינת ישראל.

אנו מצפים להתרים כמה שיותר לקוחות בכדי שנוכל לעזור כמה שיותר לאוכלוסיות הנזקקות בחברה, ולעודד את האנשים לתרום להם. חג פורים שמח".

השארת תגובה