נדיר: מכתב בן 27, נפלט לחוף

"סיפור מדהים ובלתי נתפס": 27 שנים אחרי שנשלח ללב ים, פלטו חופי בת ים בקבוק ובו מכתב חתום ע"י תלמידי 'שזר' ותלמידים מגרמניה, ששהו יחד במסגרת חילופי תלמידים

חוף בת ים
חוף בת ים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לא ייאמן: חופי בת ים פלטו השבוע בקבוק ובו מכתב חתום על ידי תלמידי בית הספר "שזר" ותלמידים מגרמניה, שהשתתפו במשלחת חילופי תלמידים, בשנת 1991. המזכרת הנדירה הביאה לחידוש קשר בין חלק מהחתומים על המכתב הנוסטלגי.

השבוע, תוך כדי מזג אוויר סוער במיוחד, יצאו חניכי 'הגל שלי' לגלוש בים, שם מצאו את הבקבוק אותו שיגרו תלמידי בת ים וגרמניה לפני יותר קרוב לשלשה עשורים.

באמצעות פרסום ברשת החברתית, הצליחו הגולשים ליצור קשר עם תלמידי בת ים החתומים על המכתב, וגם אותר אחד החתומים מהמשלחת הגרמנית.

אחד מהחתומים על המכתב, אבי ג'יבלי, כיום בן 42, אמר בתדהמה על גילוי המכתב: "זה סיפור מדהים ובלתי נתפס. כמה תמימים היינו לשלוח את זה לים ולצפות שיקרה עם זה משהו. הופתענו לגלות כשהמכתב נמצא והתרגשנו כולנו לחידוש הקשרים הישנים".

ראש העיר, יוסי בכר: "זהו סיפור מרגש שמקרב לבבות מחדש. המכתב הצליח לחדש קשרים עד אוסטרליה וקולורדו שבארצות הברית. אבחן אפשרות להביא את החתומים מהמשלחת הגרמנית לביקור נוסף בישראל ובעיר בת ים".

השארת תגובה