לראשונה: התאגדות אנשי עסקים חרדים

בעלי עסקים חרדים הקימו את 'פורום עסקים חברים' בתמיכת שר הכלכלה, כדי ליהנות מכוח מאוגד ולהיאבק בביורוקרטיה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחוזי הצמיחה במספר אנשי העסקים החרדים העצמאיים, החל מעסקים זעירים ועד לעסקים קטנים ובינוניים, הגיעו בשנים האחרונות לשיאים חדשים, אך דווקא ברשויות המקומיות והממשלתיות הם סובלים ממחסור בנציגים שידאגו לצרכיהם.

לאחר שהבינו כי הכוח נמצא דווקא בידיים שלהם, קמו בעלי העסקים ועשו מעשה. בכנס מיוחד שנערך ביום ראשון, בשיתוף עם ההסתדרות ומשרד הכלכלה והתעשייה, הקימו בעלי העסקים, ובתוכם גם קבוצת אנשי עסקים חרדים, את "פורום עסקים חברים", במסגרתה מתאגדים בעלי העסקים בירושלים על מנת ליהנות מכוח של קבוצה במשק, מה שעשוי לסייע להם רבות במאבקים בירוקרטיים מול רשויות ממשלתיות כאלה ואחרות.

מי שעומד מאחורי היוזמה הוא איש העסקים הירושלמי רמי פירו. בתיעוד שהגיע לידי 'קו עיתונות' מתועדים בשולחן הכבוד של הכנס, שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן, מחזיקת תיק העסקים (לשעבר) בעיריית ירושלים עינב בר כהן מסיעת 'התעוררות' וחבר מועצת העיר פיני עזרא מ'שס' שהגיעו לתמוך בבעלי העסקים, למרות שאינו מחזיק בתיק הנוגע אליהם. או כפי שהגדירו אותו משתתפי הכנס "הנציג של כולם".

ל'קו עיתונות' נודע כי הפורום החדש מתכוון להתכנס שוב בתקופה הקרובה. עם זאת, נושא הכינוס והיעד הבא של חברי פורום העסקים טרם ידועה.

השארת תגובה