תחבורה ציבורית תגיע יחד עם המתיישבים

משרד התחבורה אישר כי עם אכלוס שכונת רמת גבעת זאב תחל לפעול תחבורה ציבורית באזור ממנה יוכלו ליהנות רוכשי הדירות בפרויקט המגורים שהוקם בשכונה

הדמיה - רמת גבעת זאב 2 - Ivory
הדמיה - רמת גבעת זאב 2 - Ivory
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת נופי ישראל המקימה את פרויקט המגורים בשכונה היוקרתית רמת גבעת זאב שמעבר לקו הירוק מדווחת כי בתוך כשנתיים נמכרו זה מכבר כ- 350 יחידות דיור למשפחות דתיות אשר ברובן משפחות מהקהילה האנגלו-סכסית בארצות הברית. שיעור העסקאות מוערך בסך כולל של כ- 800 מיליון שקל. מחיר ממוצע של יחידות הדיור עומד על כ- 2.5 מיליון שקל .

רמת גבעת זאב היא שכונה יוקרתית שמוקמת על צלע הר במרומי גבעת זאב. פרויקט המגורים בשכונה המוקם על ידי חברת נופי ישראל בבעלות איש הנדל"ן חנוך קס, נמצא בשלבי בנייה מתקדמים. הפרויקט כולל כ- 400 יחידות דיור בחלוקה הבאה – 150 בתים צמודי קרקע בשטחים שונים החל מ- 250 מ"ר ועד ל- 450 מ"ר ועוד כ- 240 יחידות דיור שיתפרשו על פני 13 בניינים בני 10 קומות. סטנדרט הבנייה עשיר וכולל: לובי מפואר, מפרט טכני גבוה ועוד.

בסך הכל בהקמת השכונה צפויה חברת נופי ישראל להשקיע כ- 750 מיליון שקל, כאשר 160 מיליון שקל מתוכם רק עבור עלויות הפיתוח.

כזכור לפני מספר חודשים החברה דיווחה כי בשכונה נעשתה גם העסקה היקרה ביותר מעבר לקו הירוק: צמוד קרקע דו משפחתי עם בריכה בשכונת רמת גבעת זאב נמכר באחרונה במחיר של כ- 6 מיליון שקל.

צמוד הקרקע הדו משפחתי בן ה- 6 חדרים מוקם במסגרת פרויקט המגורים היוקרתי של חברת נופי ישראל בשכונת רמת גבעת זאב. שטחו של צמוד הקרקע משתרע על פני שטח של 270 מ"ר בתוספת בריכה בשטח של 30 מ"ר ועוד גינה בשטח של 120 מ"ר.

בחברת נופי ישראל ציינו כי "כ-230 משפחות אורתודוקסיות שיעלו בשנה הקרובה מארה"ב כבר רכשו בתים ודירות בפרויקט. מדובר במשפחות שרכשו את הדירות עוד לפני קבלת היתר הבנייה ביניהם 8 פרופסורים שצפויים לעלות לארץ עם סיום בניית הפרויקט ולעבוד בבית החולים הדסה עין כרם.

צמודי הקרקע בפרויקט מוקמים על פי העדפת הרוכשים מתוך 10 אפשרויות שונות, כולן ברמת גימור גבוהה בתכנון אדריכלי אישי לכל רוכש וכוללים מרתף, אופציה לבריכה פרטית, בתים חכמים וחניות מקורות".

כמו כן בחברה ביקשו להדגיש כי בניית הפרויקט מתבצעת בסטנדרטים שאינם מוכרים בישראל. "הושקעה מחשבה ירוקה במרחבים הציבורים שכוללים גינות שעשועים לילדים ונחל זורם עם מי גשמים. כמו כן, בשכונה ייבנו כיכרות עם מזרקות רחוב, מגרשי טניס וסקווש, קאנטרי קלאב, מרכז מסחרי ואפילו מערכת חינוך פרטית" .

מבדיקה של נתוני רשות המסים עולה כי מחירי הדירות בגבעת זאב זינקו בעשור האחרון בכ-150%. אם בתחילת 2005 נמכרה דירה ממוצעת בשכונה במחיר של 770 אלף שקל, כיום המחיר עומד על כ-1.9 מיליון שקל.

השארת תגובה