חדש: קרם רחצה "לחות מוגברת" לעור יבש במיוחד

Crêma גאה להשיק: קרם רחצה "לחות מוגברת" לעור יבש במיוחד RICH CREAM WASH FOR VERY DRY SKIN • קרם רחצה "לחות מוגברת" לעור יבש במיוחד, מועשר בחמאת שיאה, ויטמינים ושמנים ממקור טבעי המזינים את העור בלחות מידית, מחזקים את מערך ההגנה של העור, ומונעים תחושת מתח וגירוי

קרמה קרם רחצה לחות מוגברת לעור יבש וקרם גוף לחות מוגברת | צילום: מוטי פישביין
קרמה קרם רחצה לחות מוגברת לעור יבש וקרם גוף לחות מוגברת | צילום: מוטי פישביין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קרם גוף "לחות מוגברת" מבית CREMA זכה להצלחה לאחר השקתו, והפך לאחר המוצרים המובילים בארץ בהענקת פתרון מיידי לעור יבש מאד ורגיש. בהמשך להשקתו של קרמה קרם גוף ללחות מוגברת ולאור דרישת הצרכניות למוצר טיפוח משלים, משיקה CREMA בימים אלו את המוצר המשלים של הצמד – קרם רחצה בסדרת "לחות מוגברת" המיועד לניקוי וטיפוח עור הסובל מיובש מוגבר, אשר לעיתים קרובות מאובחן גם כעור רגיש.

הטיפול בעור יבש מתחיל כבר במקלחת

המקלחת היומית, במיוחד כאשר מתקלחים במים חמים, מגבירה את היובש בעור. המים החמים וסבון הרחצה מסירים את שכבת ההגנה הטבעית על העור וגורמים להתנדפות מואצת של הלחות. התוצאה: לאחר המקלחת העור סובל ממתח ותחושת היובש גוברת. קרם הרחצה העשיר מונע את תופעת היובש המוגבר בזמן המקלחת ומכין את העור לקליטה טובה יותר של קרם גוף "לחות מוגברת" המכיל מרכיבים עשירים להרגעת העור והזנתו.

השימוש בשני המוצרים המשלימים, יוצר פעולה סינרגטית המסייעת לעור לחזור ולתפקד בצורה נורמלית ואופטימלית. פעולת הניקוי אינה גוזלת מהעור לחות, וכשהעור נקי ולח – הוא 'שותה' את מרכיבי הלחות המועשרים בקרם הגוף מהר וטוב יותר. שימוש יומיומי בשני המוצרים יחד, יביא לתוצאה מהירה של עור רווי לחות, המתפקד בצורה נורמלית, מסוגל לשמור על מאגרי הלחות הטבעיים, ללא סימני רגישות, יובש נראה לעין או סימני הזדקנות מואצים.

יתרונות:

  • עשיר בלחות להזנה עמוקה
  • לטיפול אינטנסיבי והרגעת העור
  • מועשר בחמאת שיאה
  •  מתאים לעור רגיש
  •  נבדק קלינית היפואלרגני

היום אפשר ליהנות מצמד הטיפוח האינטנסיבי:
קרם רחצה וקרם גוף בסדרת "לחות מוגברת". שני מוצרים משלימים המעניקים הזנת לחות מוגברת, לעור יבש במיוחד ומעניקים הקלה מידית. צמד המוצרים מועשר בחמאת שיאה, ויטמינים ושמנים ממקור טבעי המזינים את העור בלחות מידית, מחזקים את מערך ההגנה של העור ומונעים תחושת מתח וגירוי.

מחיר: 16.90 ₪ לתכולת: 750 מ"ל (עפ"י המחיר הנקוב ברשת שופרסל דיל וסופר פארם בתאריך 25.12.2017)
– חשוב לציין כי בהתאם לחוק המזון חברת קוסמופארם אינה רשאית לפרסם מחיר מומלץ לצרכן , המחירים המצורפים הינם מחירים שנקבעו ע"י רשתות המזון והפארם עצמן.

  • כל מוצרי חברת Crèma לא נוסו על בעלי חיים
  • ניתן להשיג ברשתות הפארם ורשתות השיווק ברחבי הארץ
תגובה אחת
  1. בקבוצת הפייסבוק: Beauty with Joy365 מועדון נסייניות קוסמטיקה, טיפוח ויופי
    יש קהילה של אלפי נשים בישראל שמקבלות בחינם דוגמיות למוצרי טיפוח הגוף וקוסמטיקה, להתנסות באופן שוטף ומעלות חוות דעת אובייקטיביות

השארת תגובה