בפעם השלישית: הועידה לקידום עסקים

במטרה לקדם את העסקים המקומיים, בשבוע שעבר נערכה בפעם השלישית 'ועידת רמת בית שמש לעסקים' # ירוחם אסטרייכר: "שמנו על המפה את השיח על חשיבות בניית קהילת עסקים מקומית, נכנסו מיזמים שונים שקשורים לרשויות השונות שעוסקות בקידום עסקים. לועידה השנתית יש חלק רב בשינוי"

ועידת בית שמש 1
ועידת בית שמש 1
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשבוע שעבר נערכה בעיר ועידת רמת בית שמש לעסקים, במטרה לקדם עסקים מקומיים, בשיתוף גופים שונים אשר רואים חשיבות רבה בקידום העסקים המקומיים. הועידה נערכה

ועידת העסקים, מתקיימת זו השנה השלישית ברציפות. בוועידה התקיימו הרצאות מקצועיות ומרתקות מאנשי מקצוע ונבחרי ציבור, על מקומם של העסקים הקטנים בכלכלה הישראלית בכלל ובאזור בית שמש בפרט.

מעבר להרצאות המרתקות והכלים הניתנים לבעלי העסקים המשתתפים, ועידה זו שואבת אליה בעלי העסקים מכל האזור, מה שנותן הזדמנות לבעלי העסקים ליצור שיתופי פעולה עסקיים ביניהם, שיכולים לשרת האחד את השני.

כחלק מקידום העסקים, נפתח פורום בעלי עסקים המאגד בתוכו כמאתיים בעלי עסקים, אשר יוצרים שיתופי פעולה עסקיים. בנוסף, מעת לעת נערכים מפגשים קטנים של בעלי העסקים, במטרה ליצור שיתוף פעולה.

"בשנים האחרונות, חל שינוי לטובה בכל מה שקשור לקידום עסקים מקומיים, כשגם בבית שמש יש פעילות רבה בתחום", אומר ירוחם אסטריכר מארגן הועידה. לדבריו: "אין ספק שלועידה השנתית יש חלק רב בשינוי. מאז שיצאנו לדרך עם הכנס הראשון ושמנו על המפה את השיח על חשיבות בניית קהילת עסקים מקומית, נכנסו מיזמים שונים שקשורים לרשויות השונות שעוסקות בקידום עסקים".

השארת תגובה