ספר תורה הוכנס לתחנת המשטרה באשקלון

ברוב הוד והדר הוכנס אמש ספר תורה אל בית הכנסת בתחנת המשטרה באשקלון. הארוע התקיים במעמד מפקד המחוז ניצב מוטי כהן, שנכנס הן רק אתמול לתפקידו, מפקד מרחב לכיש נצ"מ שמעון נחמני

ספר תורה הוכנס לתחנת המשטרה באשקלון
ספר תורה הוכנס לתחנת המשטרה באשקלון
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במעמד מרגש הוכנס השבוע ספר תורה חדש להיכל הקודש בבית הכנסת שבתחנת המשטרה בעיר אשקלון.

ספר התורה על ידי המשטרה והוקדש לשוטרים שנפלו במילוי תפקידם.

כתיבת האותיות האחרונות בספר התורה הייתה ייחודית והן הוקדשו לעילוי נשמתם של חללי מרחב לכיש שנפלו בעת מילוי תפקידם במשטרה.

לאחר סיומם כתיבת האותיות התקיימה תהלוכה ייחודית בהשתתפותם של עשרות מקציני המרחב ושוטריו ובני משפחות.

בטכס השתתף לראשונה מפקד מחוז הדרום הנכנס ניצב מוטי כהן שזו הייתה לו ההופעה הראשונה הרשמית לאחר שיממה קודם לכן נכנס לתפקידו.

בדברי הברכה שנישאו במעמד אמר הרב הראשי למשטרת ישראל נצ"מ הרב רמי ברכיהו כי: ספר התורה הוא איננו רק ספר חוקים או ספר הדרכה מוסרית וערכית, ספר התורה מלמד על הנשמה הפנימית שלנו, המנוע שמניע את כל התהליך, זהו המנוע האמיתי של שוטרי משטרת ישראל. רב מחוז הדרום רפ"ק הרב ראובן כמיל ציין כי התורה פותחת באות ב' ומסיימת באות ל', אותיות 'לב' ללמדנו שהעיקר הוא הלב, ככל שמכניסים יותר לב מחשבה וכוונה בעשיה היא חשובה ומוערכת יותר. שוטר שמתחיל את המשמרת בכוונה שהוא שומר על בטחונה של ארץ ישראל ודואג לשרת את אזרחיה, מכניס לב לעשייה שלו, ודברים שעושים מהלב הם תמיד יותר מושלמים.

ברוב הוד והדר הוכנס אמש ספר תורה אל בית הכנסת בתחנת המשטרה בעיר אשקלון. הארוע התקיים במעמד מפקד המחוז ניצב מוטי כהן, שנכנס הן רק אתמול לתפקידו, מפקד מרחב לכיש נצ"מ שמעון נחמני, רב משטרת ישראל נצמ הרב רמי ברכיהו, סגל הפיקוד המשטרתי, רב המחוז הדרומי הרב ראובן כאמיל, קצינים ושוטרים, גמלאים, מתנדבים ומשפחות שכולות.

השארת תגובה