חדש: מהיום אפשר לצלות בשר גם במיקרו

סולתם מציגה חידוש מהפכני: צליית בשר, עוף וירקות במיקרוגל, והתוצאה כמו בגריל • בישול בצורה מהירה יותר, בריאה יותר, קלה ונוחה

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביותר מ-90% בתים בישראל יש לפחות מיקרוגל אחד שמשמשים לחימום והפשרת מזון. חברת 'סולתם' החברה הוותיקה בתחום כלי הבישול והמטבח בישראל, משווקת סידרת כלי בישול חדשה ומהפכנית המיועדת לבישול במיקרוגל. ומציגה חידוש מהפכני – סדרת MicroGrill, סדרת כלי בישול בעלת פטנט ייחודי, עשויה אלומיניום וייעודית לבישול וצליה במיקרוגל.

הסדרה כוללת פלנצ'ות בגדלים שונים: ריבועית, מלבנית, עגולה וסיר לבישול וצליה במיקרוגל. הפלנצ'ות בעלות ידיות מסיליקון לנעילה, אחיזה והעברה בטוחה ונוחה, ציפוי non stick מיוחד המהווה פטנט המאפשר את פעולת הצלייה במיקרוגל, בנוסף הוא מונע הדבקות המזון, ללא צורך בשימוש בשמן. ניתן להכין בהן טוסטים פריכים, סטייקים, אנטיספטי ועוד, ולקבל את פסי החריכה כפי שמתקבלים במחבת צליה.

איך זה עובד? קרני המיקרו מלהיטות במהירות את שני חלקי הפלנצ'ות, אשר צוברות חום גבוה במיוחד אך לא חורכות את המזון. הסטייק/הטוסט/ההמבורגר נעשים בצורה אחידה ומושלמת, נימוחים בפה, עם פסי הצלייה כמו על המנגל.

על הפלנצ'ות ניתן להכין גם טוסט קלוי כמו בטוסטר חשמלי, כאשר הפרוסות יוצאות קריספיות והגבינה מותכת, פתרון נפלא לארוחות ערב לילדים, כל זאת ב- 3 דק' בלבד (משתנה בין המיקרוגל).

הכלים ניתנים לשטיפה במדיח כלים בקלות, הם נוחים לאחסון ומשמשים פתרון אידיאלי לנסיעות ולשימוש במקום העבודה.

בנוסף בסדרה גם סיר ייעודי (1.5 ליטר) להכנת תבשילים במיקרוגל.

מחירים:

  • פלנצ'ה מרובעת מחיר: 89 ₪, פלנצ'ה מלבנית-כפולה מחיר: 137 ₪, פלנצ'ה עגולה מחיר: 179 ₪, סיר עגול מחיר 179 ₪. המחירים בתוקף עד 15.10.17
  • להשיג ברשת חנויות סולתם וברשתות השיווק המובחרות
  • https://soltam.co.il/
השארת תגובה