צפו: נהג האוטובוס משוחח בטלפון בנהיגה

נהג אגד בקו 419 תועד משוחח בטלפון עם אוזניות בנסיעה מירושלים לבית שמש, נוסע שניסה לתעד אותו הותקף – הנוסע: "הפסקתי לצלם מיד, זה היה מפחיד".

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ביום חמישי האחרון נסיעת צהריים רגילה הפכה לסיוט, אחד הנוסעים בקו 419 מירושלים לבית שמש שישב בסוף האוטובוס חש שמשהוא איננו כשורה.

כשהוא ניגש לכיוון הנהג הוא הבין מיד, הנהג דיבר בטלפון עם אוזניות.

הנוסע העירני הוציא מיד את הטלפון הנייד על מנת לצלם את הנהג שסיכן את יושבי האוטובוס, הנהג שהפסיק לדבר מיד, התחיל לצעוק על הנוסע שיזוז כי הוא מפריע לו בנהיגה.

לאחר מספר שניות אף הוציא הנהג את האוזניות במהירות וניסה לקחת את המכשיר הסלולארי מהנוסע.

הנוסע סיפר "מיד כשהנהג ניסה לקחת ממני את הטלפון הפסקתי לצלם, זה היה מפחיד, לא ידעתי מה הוא עלול לעשות עוד רגע, הנהג התחיל לצעוק עלי ונופף בידיו שאסור לי לצלם אותו והוא יתבע אותי שאני מפריע לו בנסיעה, לא יאומן שעדיין נהגים מעיזים לדבר בטלפון ולסכן את הנוסעים.

6 תגובות
 1. צריך לפטר את הנהג הזה!!! אין תגובה מאגד????

 2. חוקי לגמרי
  אין שום מקום בחוק שאוסר שיחה באמצעות אוזניה מגובה בהחלטת בג"ץ

 3. חבל שהנוסע המטריד לא יודע את החוק מותר לשוחח בטלפון נייד עם דיבורית ואוזניה זה דיבורית .אבל חמור מאד להתנפל על נהג אוטובוס בזמן הנהיגה ולהטריד אותו. חובה לעצור את הנוסע לחקירה .לצערינו יש נוסעים שבראש שלהם רק לחפש איך להציק לנהג,כניראה שזה מיתוך קינאה וצרות עין.

 4. שטויות!!! אסור לנהג באוטובוס ציבורי לדבר עם אוזניה בנהיגה!!!
  וזה גם התגובה הרשמית של אגד לעיתון שחרית שעשו על זה כתבה שהדין עם הנהג ימוצה!
  אם זה היה מותר אגד היו כותבים שזה מותר….

 5. אם זה היה מותר הנהג לא היה זורק את האוזניה בפחד
  הנהג אם באמת תקף צריך לקבל קנס רציני

 6. לנהג אוטובוס מותר לדבר עם אוזניה . פרט לתחבורה ציבורית . כגון אגד דן סופרבוס וכדומה . אסור לנהג לדבר כלל בכול דרך בפלאפון .תודה.

השארת תגובה