מרכולים? אתר המכירות ייסגר בשבת

יום מנוחה ברשת: אתר המכירות YOH מכריז "נכבד את כל לקוחותנו" כשהוא מודיע על עבודה במתכונת אתר שומר שבת

יוו
יוו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

עזר ירושלמי, מנכ"ל YOH אתר למכירת ציוד למחנאות וחיילים: "לצד האידיאולוגיה הצרכנית שהחברה מובילה אנו מאמינים כי עלינו לכבד את כל המגזרים ובהם לקוחותינו מהמגזר הדתי בכלל והציונות הדתית בפרט שמהווה כיום אחוז ניכר מן המגזר הלוחם"

אתר המכירות YOH, המתמחה בציוד לחיילים ומטיילים, הודיע כי הינו פועל תחת מתכונת של אתר שומר שבת . האתר, שתויג על ידי רבים כבשורה החמה בשוק הציוד הצבאי, מתמחה בציוד לחיילים וחבילות גיוס ייעודיות למתגייסים ומתגייסות. חבילות הגיוס מחולקות על פי קטגוריות ובטווחי מחירים שונים. הדבר העיקרי שמבדיל אותם משאר החבילות בענף הוא אסטרטגיית המחיר של YOH, המייבא ומשווק את המוצרים, מהלך שמאפשר מכירת חבילות במחירים האטרקטיביים ביותר בישראל תוך שמירה על איכותם.
בין המוצרים ניתן למצוא: חבילת גיוס המכילה את כל הציוד ללוחם כגון שפצורים, ביגוד, היגיינה, מד"סים ועוד. המארז ארוז בקפידה בתיק גב מפנק של 85 ליטר. הביגוד כולל שלושה תחתוני בוקסר 100% כותנה,6 חולצות טריקו ירוקות,3 חולצות טריקו לבנות, סל כביסה רשת מדוגם, 6 זוגות גרבי צמר צבאיות למסע, 5 זוגות גרביים למד"סים, כרית נסיעה וסל כביסה קנבס איכותי.

עוד ניתן למצוא בין המוצרים: חבילת גיוס ללוחמות הכוללת שלל מתנות ארוזות היטב לשירות צבאי מושלם ללוחמת בתוך תיק גב בנפח של 85 ליטר ובתוכו ביגוד, היגיינה ומוצרים לשטח.

ירושלמי: "כחלק מהתפיסה העסקית של המיזם, הוחלט לכבד את כל המגזרים, בהם הציוני-דתי שרבים בו משרתים בקרבי, ולהתחשב ברגשותיהם- אנו לא פועלים תחת כפיה ומאמינים שהבנה בין כל המגזרים ללא חוקים כאלו ואחרים הם הדרך הנכונה לפיוס והבנה בין כל הזרמים של עמינו ומדינתנו."

https://www.yoh.co.il/civd-hvrp.html

השארת תגובה