אנשי העסקים החרדים פתחו את המסחר באיחור

תקלה בשרתי ספקית שירותי האינטרנט הכשר הביאה לעיכובים בפתיחת המסחר בקרב אנשי עסקים חרדים • מרבית התקלות נרשמו בקרב לקוחות 'נתיב' ו'עסקן' • ל'כל הזמן' נודע כי הלקוחות מתארגנים לתביעה ייצוגית

נטספארק
נטספארק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מערך הטלפונים במוקדי שירות הלקוחות של חברות הסמארטפונים הכשרים פתחו את השבוע בעומס פניות רב מהרגיל. זאת, בשל תקלה כללית שהשביתה את רוב פעילותם של בעלי העסקים החרדים.

אלא שבשונה ממה שחשבו הלקוחות, שזעמו על התקלה והאשימו את ספקי השירותים, התקלה כלל לא הייתה במערך הטכני של אותן החברות, אלא דווקא בשרתי חברת נטספארק, שעל הטכנולוגיה שלה מתבסס מערך הסינון בדפדפנים של רוב החברות המספקות את הסמארטפון הכשר.

בעוד לקוחות 'נתיב' ו'עסקן' היו הנפגעים העיקריים מהתקלה, בקרב לקוחות 'הדרן' נצפו מעט מאוד תקלות. "מדובר ב5% בלבד מלקוחות החברה, שביקשו שירות ספציפי המתבסס על הטכנולוגיה של נטספארק", אומר גורם ב'הדרן' ל'כל הזמן'.

לאחר שעות ארוכות ומורטות עצבים של מה שהוגדר בנטספארק "מצב חירום", חזרו השירותים לפעול כסדרם, אך הלקוחות לא ממש מוכנים לוותר.

ל'כל הזמן' נודע כי בעלי הסמארטפון הכשר טוענים לנזקים שנגרמו להם כתוצאה מהכשל שכמעט והשבית אותם כליל מעבודתם והם מתארגנים לתביעה ייצוגית נגד ספקי השירות.

השארת תגובה