תלמידי הישיבה התרגשו: מפגש עם כדורגלנים

12 בני נוער מישיבה בירושלים המשתתפים בפרויקט הדגל מיל"ה של משטרת ישראל – השתתפו היום במפגש שהיה בגדר "חלום" עבורם עם שחקני קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים

תלמידי הישיבה עם הספורטאים
תלמידי הישיבה עם הספורטאים
הצטרפו עכשיו – וקבלו את העיתון היומי לתיבת המייל שלכם

פרויקט מיל"ה – משטרת ישראל למען הנוער, הוא פרויקט הדגל החברתי- מניעתי של משטרת ישראל. הפרויקט מתקיים מזה מספר שנים בכל רחבי הארץ, כחלק ממדיניות של שיטור מבוסס קהילה. מטרתו היא לשקם בני נוער עוברי חוק או בני נוער בסיכון ולהעניק להם הזדמנות נוספת, ידע, כלים ומוטיבציה, לקיים אורח חיים נורמטיבי כאזרחים שומרי חוק.

בפרויקט שהחל לפני כשנה בהובלתו של מש"ק הר נוף, רס"ב מיכאל פינוס מתחנת מוריה, לוקחים חלק 12 בני נוער, תלמידי ישיבה, במהלכו נערכו לנערים עשרות מפגשים במגוון תחומים רחב במשטרת ישראל והשתתפו בסדנאות למניעת אלימות, סמים ואלכוהול, העצמה אישית וקיבלו כלים להתמודדות במצבי משבר.

שיאו של הפרויקט התקיים היום, בעקבות 'חלומם' של הנערים אותו העלו בפני המש"ק, והוא להיפגש עם שחקני קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים.

המפגש התרחש במגרש האימונים של קבוצת הכדורגל בשכונת בית וגן בירושלים, לשם הגיעו הנערים בליווי המש"ק אל כר הדשא, ופגשו חלק משחקני הקבוצה, שוחחו עמם, שאלו שאלות הנוגעות למשחקי הכדורגל ובעיקר הקשיבו לשחקנים ששיתפו אותם והסבירו להם כיצד צמחו והתפתחו בתחום הספורט והכדורגל.

עם סיומו של המפגש, שיחקו שחקני קבוצת בית"ר ירושלים עם הנערים על מגרש הכדורגל ובכך העניקו להם חוויה יוצאת דופן המשלבת בתוכה ערכים למצוינות בספורט וכוחה של ההתמדה על מנת לצמוח ולהתפתח.

3 תגובות
  1. מדוע קוראים להם תלמידי ישיבה? בפרט כשזה ה"חלום" שלהם?

  2. אם זה חלום של "בחורי ישיבות" פוי

  3. אז עוד פעם אתם מוצאים הזדמנות לנגח את הפלג די יש גבול

השארת תגובה