019 ונטפרי מציגים: הסינון המושלם

נטפרי, סנן האינטרנט האיכותי בפיקוח ועדת הרבנים לביצור חומות הדת, יוצא במהלך משולב עם 019: 45 שקל לחודש בלבד לספק וסנן • סינון היברידי שמשלב רובוטיקה לצד סינון אנושי ייחודי מסוגו על ידי צוות נכרים מהודו, בנגלדש ואוקראינה

019
019
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשורה טובה לזקוקים לאינטרנט לצרכי פרנסה: נטפרי, ספק סינון האינטרנט שנולד כמענה אמת לבעיות בהן נתקלו אנשי מקצוע חרדים בסננים השונים, יוצא במהלך משולב עם ספק האינטרנט המתקדם והמהיר 019, ובהטבה מיוחדת למצטרפים כעת לשירותי הסינון ההיברידי. ההטבה תעניק למצטרפים כעת במסלול של 019, מחיר ייחודי בסך 45 שקל בלבד לשירות ספק פלוס שירותי סינון.

הסינון ההיברידי של נטפרי, המשלב רובוטיקה מתקדמת לצד סינון אנושי קפדני – נולד מתוך השטח עצמו. לאחר שנבחנו אינספור תלונות של כאלה שנזקקו לאינטרנט לצרכי פרנסה, שדווחו על בעיות רבות גם ברמת הסינון וגם בחוויית השימוש, החליטו כמה אנשי מקצוע חרדים, להרים את הכפפה ולצאת במיזם שיתופי וולונטרי שיעשה סוף לבעיות הסינון, ומבלי שיהיה צורך להתפשר על האיכות הטכנולוגית ועל חווית השימוש.

נקודת המוצא של צוות המפתחים הייתה כי לא ניתן להגיע לסנן מושלם רק עם סינון רובוטי. מחקרים בינלאומיים שהוכיחו כי אין תחליף לאבחנת העין האנושית, לצד אינספור ניסויים בשטח מצד אנשי מקצוע , העלו כי רק שילוב של סינון אנושי יביא לתוצאה מושלמת שתבטיח רמת סינון מלאה ומושלמת מבלי להגביל את חווית השימוש.

לשם כך, גייסו בנטפרי נכרים מהודו ובנגלדש ואוקראינה, שלאחר שלמדו את עקרונות הסינון החלו לעבור על תמונות ואתרים שכדי לפתוח אותם למשתמשים, היה צורך לשלב בהן סינון אנושי. כך יכלו בנטפרי לאשר פתיחת אתרים נוספים מבלי לוותר על רמת הסינון.
מאז החל נטפרי לפעול, נבדקו כבר 195,990,500 תמונות, כשמהירות התגובה הינה מספר שניות בלבד לתמונה ובכל יום מצטרפות כחצי מיליון תמונות למאגר התמונות שכבר נבדקו על ידי המערכת. 236,141 פניות טופלו, כשכל פנייה כזו משקפת את האמון העצום ואת שיתוף הפעולה הרחב שיש בין ציבור המשתמשים וצוות נטפרי.

המהלך המשולב מעניק למשתמשים גם חווית גלישה בטוחה, וגם את האיכות הטכנולוגית כשניתן להתחבר גם בראוטר ביתי וגם בנסטיק. מבחינת הסינון, בנטפרי ניתן לקבל התאמה פרסונלית בדיוק מרבי לצרכי המשתמש. ממשק חדשני רב תכונות מאפשר להגדיר פרופילים הכוללים סגירת אתרים לפי רשימה או לפי תגיות וכן פתיחה וחסימה של הפרופילים לפי שעות וימים בשבוע.

להצטרפות למבצע חייגו עכשיו: 05599-05599

השארת תגובה