בנט הזמין את הרצוג לעימות: בפייסבוק

לאחר סירובו של נתניהו להתייצב לעימות בפני יו"ר מפלגת העבודה יצחק הרצוג, הציע נפתלי בנט להתייצב לעימות מולו

יו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג. צילום: מפלגת העבודה
יו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג. צילום: מפלגת העבודה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאחר בקשותיו החוזרות ונשנות של יו"ר מפלגת העבודה חבר הכנסת יצחק הרצוג שאותן הפנה לראש הממשלה בנימין נתניהו שיתעמת איתו פומבית, בקשה שעד כה לא נענתה מצידו של נתניהו, מבקש כעת שר הכלכלה ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט להתעמת איתו ובאופן מפתיע מציג זאת בתגובות פוסט שהעלה ברשת החברתית.

בפוסט שכתב, תקף בנט את הרצוג על התנגדותו למדיניות החוץ שמנהיג ראש הממשלה נתניהו. "בוז'י, תפסיק לחתור תחת מדיניות החוץ של ממשלת ישראל ובנימין נתניהו", כתב בנט ותמה: "אינך מבין שאתה פוגע בכולנו? כבר שבועות רבים אתה מכרסם במאמצי נתניהו לפעול לבלימת הגרעין האיראני. יוצא לחו"ל ומעביר ביקורת על מאמצי הממשלה להפעיל לחץ על איראן. תוקף מעל כל במה את נאום נתניהו בארה"ב".

"אינך מבין שזה נותן רוח גבית לאויבינו (גם אם כוונתך פוליטית בלבד)? אנו בדקה ה90 של מו"מ לקראת הסכם נוראי. תבקר אותנו כמה שאתה רוצה על בטחון, כלכלה, חברה, מדיני, אבל לא על המהלך הנוכחי ולא מול העולם, למען השם".

באחת התגובות לפוסט ביקש אחד הגולשים כי בנט יתעמת מול הרצוג בנושאים הללו. "בנט", כתב הגולש. "בוז'י הזמין את ביבי לעימות, אני ממש רוצה לראות אותך מזמין את בוז'י לעימות ושתנצח אותו מול כל עם ישראל". במפתיע הגיב בנט ואמר: "בלי בעיה: בוז'י, אתה מוזמן לעימות. בכל מקום ובכל זמן".

תגובה אחת
  1. היי אני אותו גולש עליו מדובר אני הסמך עם תוסיפו את השם שלי לכתבה.
    תודה.

השארת תגובה