מיליון ₪: הכירו את החדש של לקסוס

לכמה ישראלים תקציב כלכלי לרכב שכזה? כנראה שמספיק בשביל שמותג היוקרה לקסוס, יכריז על שיווק הדגם החדשני בישראל • ומה תקבלו בתמורה לתג המחיר היקר? כל הפרטים

LS500 lexus
LS500 lexus
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לקסוס ישראל החלה בשיווק דגם הדור החמישי לספינת הדגל שלה, LS500 החדשה, המתחרה מול דגמים כגון מרצדס S קלאס, אודי A8 ועוד. הדגם החדש משווק בישראל בכל גרסאות הדגם, עם מנוע טורבו ראשון וחדש, הנעה היברידית וכן בגרסת F SPORT הדינמית, והיא מבוססת על פלטפורמת GL-A החדשה. מחירי הדגם החל מ-795 אלף שקל עד 1.110 מיליון שקל.

עם המעבר לפלטפורמה החדשה, הגדילה לקסוס את הדגם בכל הכיוונים, היא מצויידת בשתי יחידות הנעה, טורבו בנזין בדגם LS500 ומערכת הנעה היברידית בדגם LS500h. נתון התאוצה שלו הינו 0-100 קמ"ש של 4.9 שניות, מהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 10.1 ק"מ לליטר.

תא הנוסעים כולל מושבים חשמליים עם 28 אפשרויות כיוון, מושב אחורי עם חימום ואוורור, אופציה למושב אחורי חשמלי עם הטייה של עד 48 מעלות, אפשרות להדום והסטה קדימה של מושב הנוסע בלחיצת כפתור, מערכת אקטיבית לביטול רעשים, לוח מחוונים דיגיטלי, מערכת מולטימדיה, מתלי אוויר המאפשרים לנהג כניסה נוחה, כאשר בעת פתיחת הדלתות המתלים מרימים במעט את המרכב וכריות המושבים מתרוקנות מאוויר ועוד.

היא מצוידת במערכת הבטיחות המתקדמת של לקסוס הכוללת בלימה אוטונומית אם שליטה בהיגוי בכדי להתחמק מתאונה, מערכת לניטור שטחים מתים כולל תנועה חוצה מאחור, תאורת LED אדפטיבית ועוד. רשימת אבזור הבטיחות כוללת כסטנדרט 12 כריות אוויר.

השארת תגובה