אורי בוסקילה ביקש סליחה מהראשל"צ

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פרסום ראשון: חבר מועצת עיריית בת ים אורי בוסקילה פיטר את עורך הדין שהגיש בשמו את העתירה נגד בחירת רב ראשי לעיר, מאחר והכניס את שמו של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף כנתבע בעתירה, לטענתו, ללא ידיעתו.

לפני כחודש, בתום מערכת בחירות סוערת ורווית אמוציות, נבחר הגאון רבי אליהו בר שלום לכהן כרב העיר בת ים. מי שניסה למנוע את ההליך היה חבר המועצה בוסקילה, שהגיש עתירה בה טען נגד הרכבת הגוף הבוחר, ונגד לחצים פוליטיים פסולים.

בין רשימת הנתבעים היה הרב יוסף, אך לדברי בוסקילה, עורך הדין אשי דל, שהגיש את העתירה, הכניס את שמו של הראשל"צ ללא התייעצות עמו.

במכתב ששלח לראשון לציון, הביע בוסקילה צער על שרבוב שמו לעתירה. "אבקש להביא לידיעת הרב שפיטרתי את עוה"ד שהגיש את העתירה, לקחתי עו"ד אחר וביקשתי ממנו להסיר את שמכם מהעתירה. אני מבקש להביא בכך את הערכתי הגדולה לכבוד הרב, ומביע את צערי העמוק על כך ששמו של הרב הוכנס לעניין".

בוסקילה מסר ל'קו עיתונות': "אני ממשיך עם העתירה שלי, והחלפתי לשם כך עורך דין. יש לנו ביקורת חריפה וטענות רבות על ההליך, אבל יש לנו קווים אדומים. פוליטיקאים ונציגי ציבור – זה בסדר, גדולי תורה – מחוץ לתמונה".

בשיחה עם 'קו עיתונות', נדהם עורך הדין אשר דל מהטענות, ומסר בתגובה: "הטענות הזויות לחלוטין, מדובר בשקרים וכזבים. קשה לי להאמין שאי מי העלה טענה מהסוג הזה. אני שומע את הדברים כעת לראשונה ומופתע, הדברים מופרכים".

השארת תגובה