משרד התקשורת יטפל בבעיות קליטה סלולאריות בדרום

נער וסלולאר
נער וסלולאר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשורה משמחת לתושבי הפריפריה והדרום: משרד התקשורת ייתן עדיפות עליונה לבעיית המחסור בקליטה סלולארית בפעילותו

בעקבות דרישתו של ח"כ ד"ר נחמן שי (המחנה הציוני) לשר התקשורת היום בוועדת הכלכלה, התחייב השר קרא לתת עדיפות גבוהה בפעילות משרדו לפתרון סוגיית חוסר הקליטה הסלולארית שמסכנת את חיי התושבים באזורים רבים במדינת ישראל, ובעיקר בדרום הארץ.

ח"כ שי, שהגיש בעבר הצעת חוק שביקשה לחייב את רשתות הסלולאר בפריסה סלולארית בכל רחבי הארץ: "מקומות רבים בארץ מאופיינים בקליטה סלולארית באיכות ירודה. היעדר קליטה סלולארית בולטת במיוחד בעתות חירום והופכת קריטית במצבי סכנה. הדבר מאיים על חיי התושבים באזורים מרוחקים ומסכן את שלומם של אחרים. שמירה על חיי אדם הוא צורך לאומי – ממלכתי מהמעלה הראשונה. זהו קיפוח מובהק של הפריפריה. במרכז, בדרום או בצפון הארץ, חיי אדם שווים ויקרים באותה המידה."

ח"כ שי פנה ישירות לשר התקשורת ואמר: "נכון הדבר, שהמנגנון הממשלתי הוא בירוקרטי ועובד לאט אבל במקרה זה, האינטרס הציבורי חייב לגבור על זה הכלכלי. אני מצפה כי משרדך יפעל לפריסה סלולארית בכל הארץ ויחיל פיקוח קפדני לבחינת איכות הקליטה".

לאור חשיבות העניין, נעתר השר לבקשתו של ח"כ שי והתחייב כי נושא המחסור בקליטה סלולארית יקבל עדיפות עליונה בתכנית משרד התקשורת לשנת 2018.

השארת תגובה