לסרי יכריע: מי יהיה סגנו מטעם שס

לקראת ישיבת מועצת העיר, אשדוד סוערת סביב מינויי של אבי אמסלם לסגן ראש העיר • בכירים בש״ס ״אם לסרי לא יפטר את כנפו, שלא יבוא לדרוש תמיכה מאיתנו לראשות העיר״. • כל הפרטים

יחיאל לסרי
יחיאל לסרי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ביום שני הודיע יו״ר ש״ס השר אריה דרעי על מינוי חבר מועצת העיר אשדוד אבי אמסלם לסגן ראש העיר במקומו של עמרם כנפו שהשעה את עצמו מתפקידו בשל בעיות משפטיות.

מאז ההודעה מסרב כנפו להתפטר מתפקידו ולאפשר לאמסלם להכנס תחתיו. בנוסף כנפו שולח לשליחים לבתי חברי המועצת במטרה לעצור את המינוי, כך אומר היום בכיר בש״ס אשדוד: ״הם טוענים שאמסלם אינו ראוי לכהן בתפקיד ולא עשה דבר לטובת העיר״.

בנוסף, אנשי כנפו מעבירים מסרים להנהגת ש״ס כי המהלך יביא להקמת מפלגה חדשה שמי שיעמוד מאחוריו יהיה עמרם כנפו שלו כוח עצום בעיר.

לאמסלם חיבה יתירה בהנהגת שס כולל גם בהנהגה הרוחנית, כך למשל ביקר במהלך חג החנוכה נשיא המועצת הגר״ש כהן באשדוד באירוע שיזם אמסלם, אמסלם גם מחזיק בקשרים אדוקים עם שאר בתי חברי המועצת.

מי שיאלץ להכריע בסוגיה זה ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי שיכירע האם לפטר את עמרם כנפו לטובת אמסלם או שמא להשאיר את כנפו בתפקידו ובכך למנוע את המהלך.

לדברי בכיר בש״ס ״ייתכן והכרעה על זהות המועמד לראשות העיר שיזכה לתמיכת ש״ס יוכרע בעקבות הפעולה של לסרי״. לדברי הגורם ״אם לסרי לא יכירע בסיפור ויסייע לכנפו לעשות מעשה אלי ישי הסיכוי שנתמוך בשמעון סניה כצנלסון. (מועמדו של ליברמן) יעלו״.

כך או כך ביום רביעי צפוי לעלות אישור המינוי להצבעה בישיבת מועצת העיר.

מלשכת ראש העיר יחיאל לסרי, טרם התקבלה תגובה.

השארת תגובה