הרב ניסים איטח יקיר בת ים לעולים ומגשימים

בטקס מרגש שנערך בבנייני האומה בירושלים, קיבל הרב איטח את תואר יקיר העיר, כהוקרה על פועלו למען החברה ובני הנוער, ועל סיפורו מעורר ההשראה

איטח
איטח
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הרב ניסים איטח זכה בתואר יקיר העיר בת ים לעולים ומגשימים, בטקס חגיגי ומרגש שנערך בשבוע שעבר בבנייני האומה בירושלים. הרב נבחר להיות אחד מתוך 70 עולים מרחבי הארץ, אשר עלו והגשימו.

לרגל חגיגות ה-70 למדינת ישראל נבחרו 70 אנשי חינוך מעוררי השראה, עם 70 סיפורים מרגשים על עלייתם, השתלבותם בחברה ועד הובלתם בקהילה בכלל וברשויות מהן הגיעו בפרט.

כחלק מהפרויקט, המליצה העיר בת ים על בחירתו של הרב ניסים איטח, המשמש כאיש חינוך ורב תיכון דרכא המר, כיו"ר מועדון מתחברים לבני נוער וכפעיל חברתי בעיר.

האות הוענק לאיטח כאות הוקרה על פועלו למען החברה ובני הנוער בעיר, וכן על סיפורו האישי מעורר ההשראה, שמתחיל במרוקו, עובר דרך צרפת ונמשך בישראל מאז 1986, השנה בה עלה ארצה.

ערב ההוקרה הינו במסגרת התכנית "הסיפור השלם" של משרד החינוך, תכנית להעצמת מורשת יהדות ספרד והמזרח, המספרת את סיפורי העליות וההגשמות ומנכיחה את סיפורן של של כל העדות והעליות השונות בפסיפס ההיסטורי של מדינת ישראל.

בטקס, שנערך בנוכחות אלפי משתתפים, הוצגו סרטונים, שהכינו בני נוער מתנדבים, המתעדים את פעילותם של הזוכים וכן הוענקו להם תעודות ההוקרה.

השארת תגובה