ביתר: מלחמת החינוך המיוחד לבית המשפט

חניית נכה
חניית נכה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הבוקר הוגשה עתירה לבית המשפט בהיתר רבני נגד העירייה והעומד בראש מאיר רובינשטיין.

לאחר שנים של סבל קשה של ילדי החינוך המיוחד בביתר: זריקה מהבנין בכניסה לעיר (מתמידים) למתחם קרוואנים פרוץ ורעוע שאפילו לבעלי חיים לא מתאים (חלקם עד היום בקרוואנים בשעה שיש מבנה של משרד החינוך שהוכנס אליו חיידר אחר), וכלה באי העברת תשלומים כמתחייב בחוק, סירוב למתן ריהוט, חשמל, תחזוקה ושיפוצים – אמרו הבוקר ההורים עד כאן !!!

באישור אב"ד לממונות הגאון רבי מנחם מנדל שפרן עתרו 45 הורים לילדי חינוך מיוחד לבית המשפט המחוזי נגד עיריית ביתר וראש העיר מאיר רובינשטיין.

קריאת העתירה והנספחים מדברת בעד עצמה.

מי שיזם וארגן את העתירה שתשנה את יחס הרשות המקומית וראש העיר לילדים הכי מסכנים והכי חלשים והכי פגועים שסבלו סבל רב עד כה – הוא העותר מספר 1 תושב העיר בשם אלי זלמנוביץ אשר מכהן כיו"ר ועד ההורים וועדת ההיגוי למען החינוך המיוחד בעיר.

זלמנוביץ המנסה כבר כמה שנים לבוא בדברים עם ראש העיר נחל אכזבות חוזרות ונשנות עד אשר החליט להסיר את כפפות המשי למען הילדים המיוחדים בעיר.

משפטנים מומחים אשר בדקו את העתירה אמרו שהם רוצים שעניין הקיפוח בעיר כנגד החלשים יבוא לבית המשפט על מנת שהצדק יצא לאור , העתירה מדברת בעד עצמה איך שבהתעללות חסרת רסן הפכו את ילדי החינוך המיוחד לקבוצה הכי נחשלת וזולה על ידי המערכת ללא חמלה וללא רחמים.

השארת תגובה