המחווה המקורית: "תחנת דונלד טראמפ"

שר התחבורה ישראל כץ הודיע כי כאות הוקרה לנשיא האמריקני על הצעד ההיסטורי למען ירושלים, הרי שתחנת הרכבת הקלה שתיבנה על יד הכותל תקרא "תחנת טראמפ"

רכבת ישראל, אילוסטרציה
רכבת ישראל, אילוסטרציה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שר התחבורה ישראל כץ הודיע כי כמחווה וכאות הוקרה לנשיא ארצות הברית על ההכרה בירושלים כבירת ישראל וההודעה על העברת השגרירות, הוחלט כי תחנת הרכבת הקלה הנבנית בימים אלו על יד הכותל, תישא את שמו של נשיא ארצות הברית.

על פי התוכנית של השר כץ, הרי שמערכת הכריזה שתופעל ברכבת תכריז, "התחנה הבאה: 'דונלד ג'ון טראמפ, הכותל'".

יצוין, כי 'רכבת הכותל' עליה עמלים בחודשים האחרונים במשרד התחבורה ועיריית ירושלים תכלול בין היתר מנהרה תת־קרקעית באורך של כשלושה קילומטרים אשר תחבר את תחנת הרכבת "האומה" לכותל המערבי.

בנוסף, יוקמו במנהרה שתי תחנות בעומק של 52 מטרים מתחת לפני הקרקע – תחנת "מרכז העיר" שתוקם בהצטלבות הרחובות קינג ג'ורג' ויפו, ותחנת "דונלד טראמפ, הכותל", שתוקם בסמוך לקארדו שברובע היהודי בעיר העתיקה.

הרכבת המהירה תכלול קרון מיוחד לאח"מים, שיאפשר להסיע כל אורח רם מעלה שינחת עם פמלייתו בישראל, ישירות מנתב"ג לתחנת "טראמפ" בעיר העתיקה בירושלים.

2 תגובות
  1. לא מדובר ברכבת הקלה, אלא ברכבת ישראל שתגיע מנתב"ג ישירות עד הכותל.

  2. למילים אין מחיר, שימשיכו לפטם אותו בכבוד ולפרגן לנשיא היהיר (והטוב!!!), עד שזה יתבצע (בקטנה 15-20 שנה) אף אחד לא יזכור את ההבטחות…..

השארת תגובה