"לא מתגייס? אני לא לוקח אותך"

נהג קו 268 של חברת קווים סגר את הדלת בפני בחור ישיבה שהיה בדרכו להגיש דיחוי בתל השומר תוך שהוא מגיב "כשתתגייס אקח אותך" * הבחור התלונן בחברה ושם הגיבו לו כי הנושא בטיפול

קווים
קווים
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חוצפה של נהג בחברת קווים: אתמול (שני) בשעה 1 בצהריים, המתין ח.פ. (השם המלא שמור במערכת) מישיבת פוניבז' בתחנת האוטובוס ברחוב ז'בוטינסקי פינת רבי עקיבא לקו 68 שנוסע לתל השומר, שם התכוון להגיש את טפסי הדיחוי כפי שנדרש.

רשות הדיבור לבחור, שמספר ל'כל הזמן': "פספסתי בכמה דקות את האוטובוס והגיע קו 268 שמגיע כמעט לשם, מרחק של כמה דקות הליכה. שאלתי את הנהג אם לנסוע אתו או שזה סיבוב ארוך".

אלא שבמקום לענות לשאלה, הנהג בחר לתחקר את הבחור, ועל פי עדותו שאל אותו אם הוא מתגייס לצה"ל.

"עניתי ש'אני צריך להגיע ללשכת גיוס'. והנהג ענה 'אם אתה לא מתגייס לצה"ל אני לא לוקח אותך, תתגייס ואני אקח אותך'. סגר את הדלת והמשיך לנסוע".

לדברי הבחור, הוא פנה לחברת קווים ושם הגיבו לו כי המקרה בטיפול. גם אנחנו לא קיבלנו כל תגובה מ'קווים', לכשתתקבל – נפרסמנה.

8 תגובות
 1. כמה צודק. שירגישו לא נוח לא להתגייס שירגישו שלא רוצים אותם אם הם בוחרים להיות עלוקות על צווארנו לחיות פרזיטים בחדרים הממוזגים כל החיים בלי להתאמץ . שירגישו איך זה לא להיות אזרח. ! יישר כח נהג יקר.

 2. כן ירבו כמותו !!! כול הכבוד לנהג

 3. אני בתור נהג לא מוכן להסיע מי שמסוגל לחלל שבת ואשאיר אותו בתחנה. גם אז תכתבי כל הכבוד.

 4. כל הכבוד לבחור הישיבה שהוא לא מתגייס נקודה

 5. ככה צריך

 6. הנהג לא צודק הוא צריך לעשות את העבודה שלו

 7. מדוע לא תבררו גם את הצד של הנהג ????ודרך אגב הנהג הוא לא מודיעין הקו לא מגיע למה אתה מתחכם

 8. גילי אתה פשוט בור ועם הארץ. ובגלל הרדידות המחשבתית שלך, שהיא כשל נער בן 10 לא אפרט לך כמה נבוב אתה, וכמה הדברים שלך טפשיים.

  ובטוחני שכרגיל, הנהג ׳יינזף׳ למראית העין. יקבל ׳יישר כח׳ במשרד, והבחור יסתפק במכתב התנצלות.
  צריך לבדוק האם אפשר להתלונן במשטרה על התנהגות שכזו

השארת תגובה