"לחקור את הח"כים החשודים – לפני הבחירות"

לאחר ההחלטה לדחות את חקירת ארבעת חברי כנסת עד לאחר הבחירות, הבוקר כתב ח"כ מיקי לוי מ'יש עתיד' מכתב ליועץ המשפטי לממשלה, בדרישה, לחקור את חברי הכנסת לפני הבחירות

ח"כ מיקי לוי. צילום: הכנסת
ח"כ מיקי לוי. צילום: הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הבוקר שלח חבר הכנסת מיקי לוי מסיעת 'יש עתיד' מכתב ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, בבקשה להורות למשטרה לזמן לחקירה בהקדם את ארבעת חברי הכנסת המכהנים, החשודים לכאורה, בפרשת השחיתות הציבורית.

כזכור, בשבוע שעבר פורסם כי היועץ המשפטי לממשלה החליט לדחות ולקיים לאחר הבחירות חקירה של ארבעה חברי כנסת שנחשדו בשוחד והפרת אמונים. החשש הוא, שבאם יחקרו חברי כנסת לפני הבחירות הדבר ישפיע על החלטת הבוחרים, למרות שיתכן והחקירה לא תעלה בסוף דבר.

במכתבו כתב לוי שהחשש הוא שהציבור לא יודע מי הם חברי הכנסת החשודים אז החשד הוא על כל חברי הכנסת המכהנים: "ההחלטה לדחות את החקירות בלתי סבירה, יוצרת הבחנה שאינה הוגנת בינם לבין חברי כנסת מכהנים שכבר זומנו לחקירות בתקופת הבחירות הנוכחית ומטילה צל כבד על יתר 116 חברי הכנסת המכהנים על לא עוול בכפם.

יצויין כי סיעת 'יש עתיד' החליטה בקמפיין הבחירות שלה להציג את המלחמה בשחיתות השלטונית, אתמול הגיע יו"ר המפלגה יאיר לפיד לשערי כלא מעשיהו והציג את תוכניתו למיגור השחיתות.

השארת תגובה