מוצרי הטיפוח שיתנו לך את הזוהר ברגעים אחדים

Glam Glow עושה בימים אלו עלייה ונוחת בישראל: קבוצת החברות אסתי לאודר ישראל מרחיבה את הפעילות בתחום מותגי הקוסמטיקה ותשווק החל מחודש נובמבר את מותג הטיפוח ההוליוודי GLAMGLOW שפותח לראשונה על מנת לספק מוצרי יופי חיוניים והוא ידוע בטיפולי מסיכות הבוץ המספקות תוצאות מידיות ומבטיחות לכל משתמש זוהר בן-רגע

GLAM GLOW
GLAM GLOW
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מותג הטיפוח ההוליוודי Glam Glow עושה בימים אלו עלייה ונוחת בישראל. המותג, שנראה כאילו היה פה תמיד, נולד רק לפני כ- 7 שנים, ע"י בני הזוג גלן ושאנון דלימור שחיפשו מוצר שיוכל להכין את העור לצילום כבר בתוך דקות. הם רקחו מסיכה שהפכה לשם דבר ובשנת 2015 נרכש המותג ע"י תאגיד הקוסמטיקה העולמי אסתי לאודר. מאז הוא נחשב לבעל קצב הצמיחה הגבוה בעולם. היום נמכרים מוצרי החברה בכ- 86 מדינות בעולם ובלמעלה מ- 6500 נקודות מכירה ביניהן חנויות יוקרתיות, סלוני ספא, מלונות יוקרה, חברות תעופה וספינות קרוז.

לדברי ערן קראוס, מנכ"ל המותגים קליניק, סמאשבוקס וגלאם גלואו בישראל, "הטרנד המוביל היום בעולם הקוסמטיקה הוא מוצרי טיפוח המעניקים תוצאות מידיות וגלאם גלואו הוא מותג כזה בדיוק. התוצאות נראות לעין ומדברות בעד עצמן כבר מהשימוש הראשון. בחרנו בישראל ברשת אפריל כשותפינו העסקיים והמותג יימכר בבלעדיות ב- 40 סניפי הרשת בפריסה ארצית. מחירי המסכות ימכרו בישראל במחיר הזהה למחירן הממוצע בארה"ב ואנו גאים על כך".

המותג גלאם גלואו כולל מגוון של מוצרי טיפוח חדשניים ומוכר בעיקר בזכות המסכות, הנותנות מענה מידי לצרכים שונים, דרך קרמי לחות ייחודיים ועד טיפולים לשפתיים. מדובר במותג צעיר, חדשני וכיפי. הוא מושק עם מגוון מלא של כל המוצרים בליין ובחודשים הקרובים תתרחב קולקציית המוצרים ויושקו מוצרים נוספים מלאי חדשנות.

בין המסכות הנמכרות ביותר ניתן למצוא את מסכת SUPERMUD, הנחשבת לרב המכר של המותג ומיועדת לטיהור העור וטיפול בדאגות עור שכיחות. עוד ניתן למצוא מסכה ממצקת, מסכת אנטי איג'ינג, מסכת לחות, מסכת הבהרה ומסכת ניקוי.

בנוסף לגודל המקורי (50 מל) יושק המותג בישראל גם עם מלאי גדול של מסיכות בגודל מיוחד (15 מ"ל), גודל המתאים במיוחד לנסיעות או להתנסות במוצר. המחיר: 79 ₪ בלבד!

עוד במותג קרמי לחות, המעניקים זוהר לעור הפנים ומוצרי שפתיים חיוניים המעבים ומנפחים את השפתיים, לצד מוצרי שפתיים לטיפולי לחות , הסרה וחידוש.

כל מוצרי המותג מבוססים כולם על נוסחה המוגנת בפטנט – Teaoxi. מדובר בתהליך מיצוי עלים המאפשר לספק תוצאות מידיות ויעילות יוצאות דופן. העלים מספקים חומרים פעילים טבעיים ישירות לתוך הבוץ וממשיכים לעשות זאת לאורך כל חיי המוצר. התוצאות מדהימות ויוצרות זוהר בן- רגע.

חווית ההתנסות במוצרי GLAMGLOW מעוררת את כל החושים באמצעות מירקם רך למגע, אריזות ייחודיות, הצבעים מלאי החיים, הניחוח הטבעי והמסר שנמצא בכל אריזה ותמיד מעלה חיוך.

מוצרי המותג יימכרו בישראל בסניפי רשת אפריל בלבד.

מחירים לצרכן:
מסיכות – 15 מ"ל – 79 ₪ / 50 מ"ל- 215 ₪
קרמי לחות – 179 ₪ – 219 ₪
מוצרי טיפוח לשפתיים – 89 ₪ – 109 ₪

השארת תגובה