רוזה – מסעדת בשרים בטעם של עוד

מסעדה בטעם אחד מעל כולם: זו המסקנה שמגיעים אליה, מיד כאשר נכנסים למסעדת רוזה, מסעדת בשרים ביתית ואיכותית במיוחד שהושקה לאחרונה

כשפוגשים בעידן זינו, הבעלים והמפעיל של מסעדת 'רוזה' מבינים מדוע. הוא אמנם הבעלים, אך מעורב בכל הרזולוציות של המסעדה, עד האחרונה בהם, לכן האווירה, האוכל, הטעם והחוויה ברמה אחת מעל כולם. "אוכל זה אהבה, אוכל זה שמחה" פורש עידן את משנתו הסדורה. "אדם מביא את עצמו לידי ביטוי דרך האוכל או השירה". לכן ברור שב'רוזה' האוכל שר תשבחות ומדבר בעד עצמו.

המנגינה שעולה מהמטבח הפתוח היא של גחלים לוחשות. היצירה והעשייה של המנות המיוחדות היא בחלקה מול עינו של הסועד. צליית הבשרים הטריים ואפיית הלחם המיוחד בטאבון גלוי בחלל הפתוח, מציף את המסעדה בריחות ביתיים עזים ומיוחדים.

במסעדה החדשה 'רוזה' מגישים אוכל טעים שאנשים אוהבים, בצלחות מיוחד ומדהים, חגיגה לעיניים עוד לפני שטועמים. פרודוקטים טריים במיוחד והמון ניסיון ואהבה לאוכל.

12 שנה נמצא עידן זינו, שהוא גם שף, בעסקי המסעדנות ולפני ארבעה חודשים פתח את מסעדת החלומות. הוא בנה תפריט על פי ניסיון ותחקירי שטח שערך, מה אנשים מחפשים במסעדה בשרית מצוינת. חומר הגלם לא מעובד או מתועש, והוא נעשה על ידי שפים בעלי ניסיון. כך גם המנות המוכרות והאהובות – משודרגות: פוקצות בטבונים ובתנור האבן בו נאפים הבצקים שמוכנים כאמור במקום; כבדים צלויים נימוחים על מצע תפוח אדמה מבושל ונימוח; חזה עוף עם שעועית, מנת בריאות מאוזנת; פילה בקר עסיסי וטעים במיוחד; פרגית בעשבי תיבול, אסאדו שמותיר טעם של עוד; הסטייק רך ועסיסי בטעם שאין כמוהו; הקבב מעולה ובטעם ביתי איכותי ועוד ועוד.

הנראות של מסעדה עצמה מיוחדת – בבית אבן ירושלמי ישן ומטופח, באווירה עתיקה אך יוקרתית. המקום נקי להפליא, נעים ומזמין ומשלים את חווית הקולינריה המופלאה שמציעה 'רוזה'.

פוקצ'ה בשרית

החזון של עידן כבר מתחיל להתגשם: לא עוד מסעדה, אלא 'רוזה' הופכת לה-מסעדה של כל גווני הציבור הדתי והחרדי, בלי יוצא מן הכלל: מאנשי ציבור ואנשי תקשורת הפוקדים אותה ועד צעירים המחפשים מקום טוב לאכול אוכל שעושים באהבה.

המסעדה מצטיינת בעריכת אירועים במחירים השווים לכל נפש. חדר פרטי המכיל עד 110 אנשים מוקצה לחוגגים בריתות, בר מצווה, בת מצווה, שבע ברכות, סעודות סיום מסכת ואפילו חתונות נערכו ב'רוזה'!

האירועים ב'רוזה' צוברים תאוצה, הודות לשעות המגוונות בהן ניתן לקיים אותם: בריתות וסעודות שאחרי עליה לתורה בכותל בשעות הבוקר מאוחרות – צהריים ואירועים נוספים בערב, והודות לאוכל הביתי הטעים והאיכותי במיוחד ולמנות המוקפדות. וכמובן, הודות לכך ש'רוזה' מציעה מנעד רחב של מנות בטווח מחירים רחב.

'רוזה' מספקת גם שירותי קייטרינגים לסעודות שונות הנערכות במקומות אחרים, מבתים ועד אולמות, לאנשים שלא מוכנים להתפשר על טעם ביתי איכותי ומיוחד, על כשרות מהודרת ועל מחיר השווה לכל נפש. הקייטרינג מציע את כל מנות המסעדה – מהמנות הראשונות המיוחדות, עבור דרך העיקריות שלא ניתן לוותר עליהן וכלה במנות אחרונות מיוחדות.

חשוב להדגיש כי 'רוזה' עומדת תחת הכשרות המהודרת של בד"ץ הרב מחפוד, ובמקום נמצא משגיח צמוד השוהה במסעדה מרגע הפתיחה עד לנעילה. הבישול כולו יהודי לפי שיטת מרן ה'בית יוסף'.

ועכשיו – מבצעים מיוחדים ב'רוזה' לארוחות עסקיות, לאירועי צהריים כמו בריתות, בר מצווה, סעודות סיום מסכת ושבע ברכות הנערכים בצהריים.

רוזה – רחוב עמק רפאים פינת רחל אמנו 2

השארת תגובה