ליאור אקרמן: "שוקל להתמודד לראשות"

בכיר השב"כ לשעבר שנולד בפתח תקוה ומתגורר כיום בראש העין, שוקל לשוב אליה ולהתמודד לראשות העיר ואף מנהל מגעים מול גורמים בקהילה החרדית • אקרמן ל'כל הזמן': "מקבל פניות רבות, אשקול היטב לפני שאקבל החלטה"

ליאור אקרמן
ליאור אקרמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פחות משנה לבחירות בפתח תקווה, אם עד כה היה נראה כי מפת המועמדים ברורה, הרי שכעת היא צפויה לקבל תפנית דרמטית: ליאור אקרמן, מי שכיהן בתפקיד סגן ראש אגף בשב"כ והיה מהבכירים במטה של ראש העירייה איציק ברוורמן בבחירות האחרונות, שוקל להתמודד לראשות העיר בבחירות 2018. אקרמן, יליד פתח תקווה, עבר לפני כשנה וחצי לראש העין הסמוכה, וכעת הוא שוקל לשוב להתגורר בפתח תקווה לקראת התמודדות אפשרית לראשות העיר.

בשיחה עם 'כל הזמן' מאשר אקרמן ומבהיר כי בתוך מספר ימים יקבל החלטה האם להתמודד לראשות העיר: "אם וכאשר אתכבד ואחליט לראות עצמי מועמד לתפקיד בבניין העירייה, זה יהיה כראש העיר שבה נולדתי וגדלתי", אומר אקרמן. ל'כל הזמן' נודע כי אקרמן נפגש בין היתר עם גורמים חרדים בכירים ובמידה ויתמודד קיימים סיכויים כי יקבל את תמיכתם.

בשיחה עם 'כל הזמן' מוסיף אקרמן: "אני מקבל פניות רבות להיכנס להתמודדות לראשות העיר. אשקול היטב לפני שאקבל החלטה, לעיר פתח תקווה מגיע שינוי דרמטי וראש עיר עם יכולות ניהוליות ומנהיגותיות. בתוך מספר ימים אקבל החלטה".

המועמד הבולט שכבר הצהיר על מועמדותו מול איציק ברוורמן הוא רמי גרינברג, חבר מועצת העיר מהאופוזיציה. אורי אוהד, שכיהן כראש עיר תקופה קצרה, רמז כי לא יתמודד שוב ויעביר את תמיכתו לרמי גרינברג. כך או כך, לברוורמן שהכריז כי יתמודד לקדנציה שנייה, ממתינה עבודת שטח קשה על מנת לזכות בראשות העיר פעם נוספת.

השארת תגובה