אגד מבהירה: הנהג 'כולא הילדים' – נהג כשורה

כפי שהבטיחה אגד, נהג אגד אודותיו נטען כי כלא אמש חמישה קטינים בדרכו מחיפה לבני ברק – זומן לבירור המקרה • לאחר בדיקה, אומר אגד: הנהג נהג כשורה

אוטובוס אגד בחיפה
אוטובוס אגד בחיפה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

עוד בנושא: חמישה קטינים 'כלואים' באוטובוס אגד

מברור שנערך עם הנהג עולה כי הנהג לא כלא את הילדים. על פי חוק ותקנות התעבורה הוא היה מנוע מלקלוט נוסעים מעבר ל – 10 נוסעים בעמידה. משגברו ההפרעות, הנהג הזעיק משטרה באזור הגרנד קניון בחיפה, כדי שזו תעשה סדר באוטובוס ותאפשר לו לנהוג בבטחה תוך שהוא מתמודד עם מערכת לחצים בלתי אפשרית ובלתי נסבלת של מקצת מנוסעי האוטובוס. יש להצטער, שחלק קטן מהנוסעים, לא חדלו מללהג ולקלס באופן קולני ובאלימות מילולית , דבר אשר סיכן את יכולתו להסיע את הנוסעים בבטחה למחוז חפצם.

המשטרה טיפלה בעניין, הורידה מספר נוסעים דבר שאפשר לאם הילדים לעלות לאוטובוס (מעניין כיצד אם אחראית שולחת את עולליה ללא ליווי לאוטובוס ציבורי). הנוסעים שהפריעו בהתנהגותם לבטיחות הנסיעה, הוזהרו ע"י השוטרים לחדול מהפרובוקציות המפריעות לסדר הציבורי. לאחר שהעניין הוסדר באמצעות שוטרי משטרת ישראל, הורשה האוטובוס להמשיך בדרכו לבני ברק עם המשפחה המאוחדת. יש להצטער, כי הוצגה תמונה חלקית ומוגזמת של האירוע המצער, שהתרחש בנסיעה זו.

השארת תגובה