אוהד: "אם אפסיד בסקר אפרוש", גרינברג: "עד הסוף"

שני מועמדי האופוזיציה מקווים להימנע מפיצול קולות, ולצורך כך ייערך סקר מי מהם מחזיק בסיכוי גבוה יותר להדיח את ברוורמן • גרינברג ל'כל הזמן': "אין לי אינטרס לפצל את הכוח החרדי. לא יהיה פיצול באופוזיציה"

ראש העיר פתח תקווה איציק ברוורמן וסגנו אוריאל בוסו
ראש העיר פתח תקווה איציק ברוורמן וסגנו אוריאל בוסו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שני מועמדים פוטנציאלים הודיעו עד כה על שאיפתם להחליף את ראש העיר פתח תקווה המכהן – רמי גרינברג חבר מועצת העיר מהאופוזיציה וחבר הליכוד, ואורי אהד מי שכיהן לתקופה קצרה כראש עיר והיום משמש כחבר מועצה. האופוזיציה הפתח תקוואית נחושה להחליף את ברוורמן, עד כדי איחוד מועמדים למען המטרה.

חבר מועצת העיר אורי אהד שהכריז לא אחת כי יתמודד לראשות העיר, הודיע השבוע כי ייערך סקר בקרב חברי האופוזיציה מי בעל הסיכויים הגבוה להחליף את ברוורמן: "אוותר על מועמדותי במידה וגרינברג יזכה במירב הקולות", אמר אהד. "החשיבות של להחליף את ברוורמן יותר חשובה מהאגו הפרטי שלי", הוסיף.

בחודש הקרוב צפוי להיערך סקר טלפוני ביוזמתו של אהד עם כ-500 נשאלים, מי המועמד המועדף עליהם מבין חברי האופוזיציה לראשות העיר. מסקרים פנימיים שפורסמו עד כה נראה כי חבר המועצה רמי גרינברג מוביל מבין השניים בקרב והוא מגיע לתוצאה עדיפה יותר מול ברוורמן. בשיחה עם 'כל הזמן' מצהיר גרינברג כי הוא הולך עד הסוף ואין בכוונתו לפרוש.

"יש הבנה בין המועמדים שצריך להתאחד להחליף את ברוורמן", אומר גרינברג. לדבריו, "לא יהיה פיצול ומועמדות דו ראשית מקרב חברי האופוזיציה, אני רץ, מוביל ומתקדם בקמפיין קדימה וכולם מצטרפים אליי לעשות מהפכה בעיר ולהציב אלטרנטיבה חזקה להתנהלות הקלוקלת של ברוורמן".

באשר לתמיכה החרדית במועמדותו, גרינברג אמור להיות מודאג. ש"ס ויהדות התורה קיבלו תופינים מברוורמן, ולדברי גורמים בעירייה מדובר בתפקידים רבים ביחס לגדלם המספרי: "ברוורמן מנסה לקנות את החרדים בשלב מוקדם ולסגור אתם על תמיכה מוקדמת", טוען הגורם, אך גרינברג לא מתרגש מהדברים: "אין לי אינטרס לפצל את הכוח החרדי, יש לי אינטרס אחד לשרת את תושבי העיר ובזמן אמת התושבים יוכיחו כי אני האלטרנטיבה האמיתית לברוורמן".

השארת תגובה