חבל על היפן: אמנות סידור החבלים היפנית Koyori משתלטת על קירות הבית

המושג "Koyori" מתייחס לאמנות היצירה היפנית בחבלים זעירים שמרכיבה בעזרת קשרים זעירים צורות ופאטרנים שונים שמעטרים בגדים וקישוטים. קולקציה חדשה של חיפוי קיר עושה כבוד לאמנות יפנית מסורתית זו על ידי יצירת עיצובים שמעניקים תחושת זן לכל מי שצופה בהם

גולדשטיין גלרי טפט_Koyori קרדיט צילום_OMEX סטודיו (9)
גולדשטיין גלרי טפט_Koyori קרדיט צילום_OMEX סטודיו (9)
הצטרפו עכשיו – וקבלו את העיתון היומי לתיבת המייל שלכם

הקולקציה החדשה שמציגה גולדשטיין גלרי טפט נוצרה בהשראת אומנות ה-Koyori  היפנית מורכבת מרצועות נייר זעירות שמודבקות על גבי בסיס לא ארוג. חתיכות הנייר  מולבשות אחת ליד השניה על גבי חוטי צמר זעירים. חיפויי הקיר בקולקציה זו משתמשים בצבעים משלימים אחד ליד השני המדגישים את השני,  זאת בכדי ליצור מראה דרמטי ובולט המשדר קלאסיקה עם טוויסט עכשווי מעניין. הקולקציה מושפעת מאוד מיכולתה של התרבות היפנית לשלב את הישן והחדש יחדיו בשביל ליצור פריטי עיצוב על זמניים.

הקולקציה מגיעה במגוון רחב של צבעים, החל ורוד מג'נטה ואדום דובדבן, דרך טורקיז מרגיע וירוק סלדון, ועד אפור מרענן וזהב קש. על אף שכל הקולקציה מגיעה בגימור מט לא מבריק, אך בנקודות אסטרטגיות בחיפוי הקיר בחרו המעצבים לשלב ציפוי מבריק, מה שמוסיף מראה מתוחכם וטבעי. אחת מנקודות הייחוד של הקולקציה היא הדגש על שימוש בחומרים ממוחזרים וידידותיים לסביבה, כחלק מהקו האידיאולוגי של המותג.

להשיג בלעדית בגולדשטיין גלרי טפט

www.tapetim.co.il

גולדשטיין, גלרי טפט, בוגרשוב 55, ת"א.

גולדשטיין גלרי טפט הינה חברה המתמחה ביבוא ובשיווק טפטים ובדים תואמי טפטים עם ותק של קרוב ל-60 שנה. לחברה הסכמי ייבוא בלעדיים עם מותגי טקסטיל וחברות טפטים בינלאומיים המעניקים לה את מגוון הטפטים והבדים התואמים העשיר, האיכותי והחדשני ביותר שמוביל את מגמות העיצוב מדי עונה, והופך אותה לאחד האייקונים הוותיקים והמוערכים בשוק העיצוב המקומי.

מעבר לפעילותה הענפה בשוק הפרטי והמקצועי בקרב מעצבי פנים, אדריכלים וחובבי עיצוב, נחשבת גולדשטיין למובילה בשוק המוסדי והטפטים שלה מעטרים בתי מלון, מסעדות, היכלי תרבות ומלונות ברחבי הארץ. מלבד גולדשטיין, את קולקציות החיפויים של המותגים הבלעדיים ניתן להשיג גם בחנויות העיצוב המובחרות בהן משווקות.

השארת תגובה