טושיבה מפתיעה בגזרת הניידים: סוללה עוצמתית, רשת LTE ומשקל מזערי

טושיבה לוקחת את הניידות לשלב הבא ומכריזה על מחשבי Tecra X40 המצוידים ב- LTE וסוללה השורדת 11.5 שעות • בתפריט: מארז מגנזיום התורם למשקל קל במיוחד, מסך מגע של 14.1 אינץ׳ ועמידות יוצאת דופן

Tecra X40 המצוידים ב- LTE וסוללה השורדת 11.5 שעות
Tecra X40 המצוידים ב- LTE וסוללה השורדת 11.5 שעות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

טושיבה חשפה השבוע 4 מחשבים ניידים חדשים בסדרת מחשבי הפרימיום הניידים Tecra X40-D. לטובת אנשי העסקים הנמצאים מרבית זמנם בדרכים, ציידה טושיבה את הניידים המעוצבים וקלי המשקל במודול (LTE 4G) תוך תגבור הסוללה לעבודה רציפה של מעל 11.5 שעות בלי גישה לטעינה. טכנולוגיית טעינה מהירה מאפשרת לטעון את הניידים תוך חצי שעה בלבד לכל ארבע שעות עבודה.

דגמי ה- Tecra X40-D החדשים, מאפשרים למשתמש לנצל את רשתות התקשורת הניידות מהדור הרביעי (4G=LTE). המודול המובנה מאפשר קצבי העברת נתונים של עד 300 Mbps בהורדה ועד 50 Mbps בהעלאה. המודול אף תומך ברשתות 3G סטנדרטיות והמודם כולל גם GPS.

הניידים נהנים מהניסיון הרב שצברה החברה לאורך השנים בעיצוב ותכנון מחשבים ניידים המיועד לשרוד לטווח הארוך: הם עשויים ׳שלדה׳ העשויה סגסוגת מגנזיום קלה מאוד ועמידה ביותר הבנויים בתצורת ׳כוורת׳ לחיזוק המבנה החיצוני ולעמידות בכל תנאי הטלטולים והחבטות של יום עסקים שגרתי (אישור עמידות Military standard G810). השימוש במגנזיום תורם למשקל הנמוך – מ-1.2 ק״ג וצבע כחול אוניקס ושילובי זהב בלוגו – אלמנטים שכבר הפכו לקלאסיקה עיצובית – משלימים את התמונה.

המחשבים צוידו גם בטכנולוגיית in-cell touch, המאפשרת לשמור על דקיקות מבנית בתצוגה ולחסכון במשקל. בנוסף, הוקטנה צריכת החשמל של המסכים בהשוואה למסכים ׳רגילים׳ ותוגברה הבהירות.

כדי לשמור על הנתונים יקרי הערך שעל המחשבים, דגמי ה- Tecra X40-D תוגברו בכמה וכמה אמצעי עזר, דוגמת שימוש בטכנולוגיות ביומטריות, כדוגמת ה- SecurePad – משטח מגע המצויד בקורא לזיהוי טביעת אצבע של המשתמש ושימוש במצלמת IR מתקדמת לזיהוי פנים, במסגרת שירותי Intel Authenticate ו- Windows Hello face sign-in. כל אלה נתמכים בעובדה שה- BIOS המובנה של המחשב מיוצר על ידי טושיבה עצמה בעוד יצרנים אחרים, בוחרים לרכוש רכיב רגיש זה ׳בחוץ׳ – נתון המספק שכבת הגנה נוספת.

לטובת תגבור הביצועים והמהירות ציידה טושיבה את המחשבים במעבדי Intel® Core ™ i5 / i7 מהדור השביעי ובכונני SSD של 256 GB/512 GB SSD. הכוננים מהירים במיוחד בשל השימוש ב- (PCI Express SSD (Peripheral Component Interconnect Express Solid State Disk. בנוסף, למחשבים יש DDR4 RAM בנפחים של 8GB או 16GB(תלוי הדגם) הניתנים להרחבה עד 32GB.

מבחינת הקישוריות, שני הדגמים מצוידים במגוון ממשקים ומחברים כולל USB 3.1 Type-C, כמו גם מעגן USB 3.0 ו- HDMI וגם חריץ לכרטיס MicroSD. מעגני ה- USB Type C מצויידים בטכנולוגיית Thunderbolt 3 המאפשרת קצווי העברה של עד 40 Gbit / s – פי 8 מהיר מה-USB 3.0 .

הרוכשים אף יהנו מאחריות מורחבת החזקה בעולם – Reliability Guarantee (״אחריות לאמינות״) – שמשמעותה – שטושיבה וספקי השירות המורשים שלה יספקו במקרה של תקלה, שירות תיקונים חינם ובמקרה של תקלת חומרה במחשב בשנת האחריות הראשונה, יקבל הקונה מעבר לתיקון במחשב והחזרתו אליו, גם החזר כספי מלא של סכום הכסף ששילם בזמן הרכישה.

המחשבים החדשים זמינים לרכישה, אך על מנת להנות מהם תאלצו להיפרד מלפחות 6,500 שקלים.

השארת תגובה