מסתבכים בנתניה: שלושה מועמדים מול פיירברג

במידה ופיירברג תתמודד שוב ממתין לה קרב מול שלושה מועמדים, אך אם תפרוש יצטרפו לפחות שני מועמדים נוספים למרוץ • והאם ח"כ לשעבר יוני שטבון ירוץ לראשות העיר?

עיריית נתניה, צילום: מתן טורקיה
עיריית נתניה, צילום: מתן טורקיה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שלושה מועמדים כבר הכריזו כי יתמודדו לראשות העיר נתניה, מול ראש העיר מרים פיירברג הנמצאת בהליך משפטי מורכב ואשר הודיעה כי תילחם על חפותה ותתמודד לראשות העיר. במידה ולא תתמודד, הרי שרשימת המועמדים צפויה להתארך. מול פיירברג אין רבים המעזים לסכן את עצמם בהימור שסופו ידוע מראש.

המועמד הבולט מולה הוא מנכ"ל העירייה לשעבר מוטי הוד, שפתח קמפיין לראשות העיר לפני מספר חודשים בכנס בחירות רשמי שקיים בהשתתפות מאות פעילים. יו"ר האופוזיציה הרצל קורן שהתמודד בעבר לראשות והפסיד הודיע כי יתמודד גם הפעם. יוני ג'ורנו יו"ר אגודת הסטודנטים במכללת נתניה לשעבר, צפוי אף הוא להתמודד. אלו צפויים להתמודד גם במידה ופיירברג תתמודד לראשות.

מועמדים נוספים ששוקלים להתמודד במידה ופיירברג לא תתמודד הם אפרים בולמש, ששימש בעבר כממלא מקום ראש העיר. בולמש כבר הודיע כי יתמודד רק במידה ופיירברג לא תתמודד. שירי חגואל סיידון המשמשת כיום בתפקיד סגן ראש העיר תתמודד אף היא במידה ופיירברג לא תתמודד. בעירייה רוחשות השמועות כי סיידון תקבל את תמיכתה של פיירברג במידה ולא תתמודד.

מועמד פוטנציאלי נוסף הוא ח"כ לשעבר יוני שטבון ששובץ במקום השני ברשימת 'יחד' של אלי ישי לכנסת. שטבון העביר לאחרונה את כתובתו לעיר נתניה אך סירב להגיב לפניית 'כל הזמן' ולאשר כי יתמודד לראשות.

השארת תגובה