הליכוד נגד ה'מחנה הציוני': "מפקירים את האינטרסים הלאומיים"

אחרי שציפי לבני מתחה ביקורת חריפה על נתניהו הגיעה התגובה החריפה מצד שר הפנים ארדן וסגן השר אקוניס

השר גלעד ארדן
השר גלעד ארדן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

מחריף המאבק בין הליכוד ו'המחנה הציוני': שר הפנים גלעד ארדן אומר כי ראשי המפלגה, יצחק הרצוג וציפי לבני, "מוכנים, כמו תמיד, להפקיר את האינטרסים הלאומיים והביטחוניים של מדינת ישראל מול איראן והפלסטינים".

הוא אמר את הדברים בתגובה לביקורת שמתחה לבני על כוונתו של ראש הממשלה נתניהו לצאת לארה"ב ולנאום בקונגרס, מבלי שהדבר סוכם מול הממשל האמריקני.

השר במשרד ראש הממשלה, אופיר אקוניס הוסיף כי ״נתניהו יצא לייצג את כל אזרחי ישראל, קואליציה ואופוזיציה, בעניין שלא אמורה להיות עליו שום מחלוקת בישראל – תכנית הגרעין של איראן והתפשטות הטרור של האיסלאם הקיצוני. לדאבון הלב, הציניות ורדידות השיח שמלווה את מערכת הבחירות הנוכחית מביאה את האופוזיציה להתנגד אוטומטית לכל משימה לאומית״.

לבני האשימה את נתניהו בפגיעה בקשרים עם האמריקנים – בשל רצונו לנצח בבחירות. "הקשרים עם וושינגטון חיוניים לביטחוננו. ארצות הברית היא החומה שמונעת את זימונם להאג של חיילי צה"ל על פשעי מלחמה שלא ביצעו והיא מטילה וטו על כל ההחלטות במועצת הביטחון נגד ישראל. ראש ממשלה אחראי, שחושב תחילה על המדינה ועל טובת אזרחיה, היה יודע לעבוד עם נשיא ארצות הברית ולשמור על האינטרסים החשובים ביותר שלנו", טענה השרה.

השארת תגובה