הטרוריסט שלח מכתב ניחומים בעקבות החיסול בסוריה

ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף שנטען כי חוסל במבצע 'צוק איתן' שיגר על פי דיווחים פלסטינים מכתב ניחומים למזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה

חסן נסראללה. צילום: אל מנאר
חסן נסראללה. צילום: אל מנאר
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

סולידריות של טרוריסטים: ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף מי שעל פי הדיווחים נפגע במבצע 'צוק איתן', שלח הבוקר מכתב ניחומים למזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה על ההרוגים בתקיפה בקוניטרה במהלך השבוע, כך על פי דיווחים של רשת "אל מנאר" המזוהה עם חיזבאללה.

כזכור במבצע 'צוק איתן' דווח כי ישראל חיסלה את מוחמד דף, לאחר שביתו הופצץ. עד כה לא ברור מה עלה בגורלו של דף והאם באמת הוא חוסל בתקיפה.

על פי הדיווח כתב דף לנסראללה כי "על כל כוחות ההתנגדות לעשות יד אחת מול האויב הציוני ועוזריו", והוסיף ש"ישראל היא האויב האמיתי של האומה המוסלמית וכל הרובים צריכים להיות מופנים אליו. צריך שהמערכה הבאה תנוהל ביחד ושתהיה אש צולבת מעל האדמה הכבושה".

כזכור, התקיפה בקוניטרה בתחילת השבוע הביאה למותם של שישה מאנשי הארגון ובהם ג'יהאד מורנייה, בנו של עימאד מורנייה, קצין המבצעים של הארגון שחוסל בדמשק ב-2008. זאת לצד מותם של שישה איראניים בהם גנרל בכיר במשמרות המהפכה, בעולם יחסו את התקיפה לישראל אולם עד כה לא התייחסה ישראל למקרה.

השארת תגובה