פתח תקווה: שנה לבחירות: מנכ"ל העירייה פרש מתפקידו

בכירים בעירייה טוענים כי ממן עזב בשל חוסר סמכויות: "היו ישיבות רבות בעירייה מהן הוא נעדר, הוא היה בובה על חוט" • בתוך כך, מאות פעילים בטקס הרמת כוסית של רמי גרינברג

3883895
3883895
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שנה לבחירות: מנכ"ל עיריית פתח תקווה יעקב ממן הודיע לראש העיר איציק ברוורמן כי הוא פורש מתפקידו. הרקע לפרישה מגיע בשל חילוקי דעות וקרע חריף בין ממן לראש העיר איציק ברוורמן. לעומת זאת, בעירייה מציגים הודעה מסודרת בה ראש העיר הודה לממן על תפקודו המסור ואיחל לו הצלחה בהמשך הדרך.

ל'קו עיתונות' אומרים בכירים בעירייה כי ראש העיר ברורמן סירב להפקיד סמכויות בידי יעקב ממן: "היו ישיבות רבות בעירייה מהן נעדר ממן, מנכ"ל העירייה יש בכוחו בכל הערים סמכויות וכוח רב, אך בפתח תקווה מנכ"ל העירייה היה בובה על חוט", הם טוענים. ממן צפוי להישאר בתפקידו עד לעזיבתו באופן רשמי.

בהודעה שהוציאה העירייה נכתב: "מנכ"ל העירייה, יעקב ממן, הודיע לראש העיר איציק ברוורמן על סיום תפקידו. המנכ"ל ימשיך בתפקידו עד להעברה מסודרת של התפקיד. ראש העיר הודה לממן על שירותו המסור והנאמן בעירייה בכל שנות עבודתו בה ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו".

בתוך כך, חבר האופוזיציה רמי גרינברג ערך השבוע טקס הרמת כוסית. אך נראה כי היה מדובר בכנס פוליטי לכל דבר אליו הגיעו בכירים ממפלגת 'הליכוד' לצד רבנים, חברי מועצה ומאות פעילים. בתוך הכנס נאמרו אמירות המכתירות את גרינברג כראש העיר הבא של פתח תקווה. הפעילים התרוצצו בכנס עם שלטים וחולצות עליהם נכתב: "רמי גרינברג ראש העיר הבא של פתח תקווה".

מנגד, ראש העיר איציק ברוורמן הודיע השבוע כי יתמודד לא רק לקדנציה הבאה, אלא לעוד מספר קדנציות. ברוורמן מודה כי עשה טעויות רבות אך מציג לעומתם עשייה רבה בארבע שנים האחרונות, לדבריו, סיכוייו לנצח פעם נוספת גדולים למרות הביקורת שמטיחים בו יריביו.

השארת תגובה