לאחר שתקף את נתניהו, גלנט מתנצל

אתמול טען יואב גלנט מועמד מספר 2 ברשימתו של כחלון לכנסת, כי עיתוי חיסולו של ג'יהאד מורנייה הוא בגלל הבחירות, הבוקר אמר גלנט כי הוא לא התכוון לדברים.

יואב גלנט. צילום: דובר צהל
יואב גלנט. צילום: דובר צהל

אתמול תקף מספר 2 ברשימתו של כחלון 'כולנו' לכנסת יואב גלנט את ראש הממשלה כי החיסול של ג'יהאד מורנייה ובכירי חיזבאללה נוספים בלבנון הוא בגלל הבחירות הקרובות, מה שרבים ראו כהתקפה בלתי לגיטימית לאחר שכל ראש ממשלה היה מתנהג אותו דבר, ובאם יש אפשרות לחסל בכירים בחיזבאללה לא ממתנים לאחר הבחירות.

הבוקר התנצל גלנט על הדברים ובראיון שנתן לגלי צה"ל אומר גלנט כי הוא לא התכוון לדברים וכי הוא התכוון רק "שלעיתים מישהו יכול להעלות את זה על דעתו" שזו הסיבה "אולם אני לא מעלה את זה על דעתי". הסביר גלנט והמשיך: "אני חושב שהעיתויים הם דבר שקורה פה כפונקציה של השיקולים הביטחוניים ואני לא מעלה על דעתי שיש קשר בין הדברים". הוסיף גלנט.

אתמול תקף נפתלי בנט את גלנט על הדברים ואמר כי מדובר בשפל הכי גדול של הבחירות: "האשמת ממשלה בפעילות צבאית הנובעת משיקולי בחירות הם השפל בגדול ביותר של מערכת הבחירות הנוכחית". אמר בנט והוסיף: "מבלי להתייחס לעצם נכונות האירוע, דברי גלנט מיותרים ומאכזבים, ויכולים לשמש תחמושת בידי אויבי המדינה, אני קורא למשה כחלון להורות לגלנט לחזור בו מדבריו לפני שייווצר נזק". אמר יו"ר הבית היהודי.

תגובה אחת
  1. טעות להתנצל…. חבל שפתח את פיו ויותר חבל שהתנצל

השארת תגובה